Завершилась міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць»

Завершилась міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць»

29 жовтня – 2 листопада 2017 року відбулась Міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви, що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні за підтримки Міністерства культури України.

У поїздці взяли участь 25 осіб – переможці IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», а також представники закладів освіти.

в МЗСПід час перебування у м. Вільнюсі відбулась зустріч у Міністерстві закордонних справ Литви. Віце-міністр закордонних справ Литви Дарюс Скусявічюс привітав українську делегацію, вручив подарунки переможцям конкурсів і зазначив, що українці та литовці мають спільну історію, культурне надбання та прагнення до свободи і незалежності. «Приємно бачити, що молоді українці займають активну життєву позицію, розуміють цінності та прагнення, що об’єднують європейців», – підкреслив Віце-міністр.

Також українська делегація відвідала Сеймас Литви, в якому було організовано екскурсію, розказано про історію парламентаризму, становлення незалежності Литви, участь членів Сеймасу у законодавчій діяльності. До розмови з молодими українцями долучили деякі члени Сеймасу, які розповіли про свій робочий графік, участь у роботі комітетів і громадську діяльність.

Для української групи було організовано зустріч у Вільнюському університеті. Єва Скіндер, співробітниця відділу міжнародного співробітництва, зробила презентацію Університету, розповіла про можливості вступу, навчання, обміну досвіду та реалізації проектів. Українській групі провели екскурсію у Центрі наукової інформації та комунікації, сучасній бібліотеці. Також члени делегації мали можливість поспілкуватися зі студентами з України, які навчаються в Вільнюському університеті.

У СеймасіУ черговий раз українська делегація відвідала Литовський національний центр крові. Директор якого Іоанна Бікульчєне, розповіла про діяльність закладу, спільні українсько-литовські проекти, систему охорони здоров’я Литви. Також під час перебування у Литовському національному центрі крові підписано Положення про проведення ІІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» у 2017-2018 роках.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» разом із Іоанною Бікульчєне, директором Литовського національного центру крові, вручили свідоцтва учасникам міжнародної культурно-освітньої поїздки «Я – європеєць».

Окрім насиченої змістовної програми для учасників поїздки було організовано екскурсії у містах Люблін, Вільнюс, Тракай, Варшава.

в університетіу Парламентіу центрі крові

Один коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top