Керівництво

Горінов

Горінов Павло Валерійович

Голова Правління, заслужений працівник соціальної сфери України

Народився 12 березня 1986 року.

У 2003 році закінчив з відзнакою Лиманську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 Одеської області.

У 2008 році з відзнакою закінчив Одеський державний екологічний університет. За успіхи у навчанні був лауреатом іменної премії Верховної Ради України.

У 2015 році закінчив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність “Соціальна педагогіка”. 

У 2016 році закінчив Університет державної фіскальної служби України, спеціальність “Правознавство”. 

З 2005 до 2006 року працював в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації на посаді провідного спеціаліста відділу молодіжної, сімейної політики та оздоровлення дітей.

У 2007 році перейшов працювати в Одеську міську раду на посаду головного спеціаліста відділу з підготовки та проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року управління з фізичної культури та спорту.

У жовтні 2007 року очолив відділ з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

З липня 2013 року – по липень 2014 року – заступник директора Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

З жовтня 2017 року по серпень 2018 року – асистент кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету. 

З вересня 2018 року – асистент кафедри адміністративного і конституційного права Юридичного факультету Національного авіаційного університету. 

У 2002-2006 роках був учасником міжнародних молодіжних самітів ООН з питань реалізації Цілей Розвитку Тисячоліття. Також Горінов П.В. є регіональним педагогом-тренером та координатором Програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Академії педагогічних наук України, Програми розвитку ООН в Україні «Сприяння просвітницькій
роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» в Одеській області.

У 2008-2011 роках очолював правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

У 2010 році став лауреатом премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України».

У жовтні 2017 року Указом Президента України просвоєно почесне звання “Заслужений працівник соціальної сфери України”.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою та Почесною відзнакою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту «За активну громадську діяльність», відзнакою Міністерства внутрішніх справ України «За протидію дитячій злочинності», медаллю МВС України «15 років кримінальної міліції у справах дітей», Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Міністерства культури та туризму України, Подяками Міністра охорони здоров’я України, Київського міського голови, Одеського міського голови.

Про досягнення, здобутки та успіх Павла Горінова надруковано у книзі про відомих одеситів «Твои имена, Одесса».

 

Орлова Вікторія Валентинівна

Заступник голови Правління

Народилася 18 січня 1986 року в Одеській області (Україна).

З 1992 по 2003 рік навчалася у Лиманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, яку закінчила із срібною медаллю.

У 2003 році вступила до Національного авіаційного університету, який закінчила у 2009 році за спеціальністю інженер-еколог.

З 2008 до 2009 рік працювала методистом ІІ категорії відділу з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти
Міністерства освіти і науки України.

З 2008 до 2011 рік – заступник голови Правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

З грудня 2010 року по теперішній час є заступником голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, відзнакою Міністерства внутрішніх справ «За протидію дитячій злочинності», Подякою Київського міського голови.

 

Блаженко Анатолій Геннадійович

Член Правління

Народився 14 жовтня 1985 року у смт. Крижопіль Вінницькій області
(Україна).

У 2002 році закінчив Вінницьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4.

У 2009 році закінчив інститут іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського, вчитель англійської і
німецької мов та літератури.

З 2006 по 2009 рік працював перекладачем у британсько-українській IT компанії.

З 2009 до 2010 року працював комерційним адміністратором в Іноземному підприємстві «SGS Україна».

З 2010 до 2012 року – завідувач відділом міжнародних зв’язків Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За період своєї трудової діяльності був нагороджений Почесною грамотою Державної служби молоді та спорту.

 

 

Карпенко Тамара Володимирівна

Член Правління

Народилася у селищі Ворзель під Києвом.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім.Драгоманова за спеціальністю викладач російської мови та літератури.

Працювала вчителем російської мови та літератури, спеціалістом другої категорії Управління країн СНД Міністерства закордонних справ України, випусковим редактором ранкового блоку мовлення студії «1+1», виконавчим продюсером телевізійних та медіапроектів ТОВ «АМАВІ фільмс», Першим заступником директора ТО інформаційно-аналітичних програм.

Автор і ведуча програми «Актуально» «Всесвітньої служби «УТР».

Співавтор підручника з української мови для учнів середніх та старших класів «У світі звуків і слів» (Київ, 1998).

Нагороджена Почесними грамотами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Українського державного центру позашкільної освіти.

Заміжня. Має доньку.

 

Бабич Олена Олексіївна

Член Правління

Народилася 8 вересня 1982 року в м.Конотоп Сумської області (Україна).

У 1999 році закінчила Конотопську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5.

У 2004 році закінчила з відзнакою Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, магістр педагогічної освіти.

З 2003 до 2005 року працювала психологом психологічної служби кафедри психології та педагогіки, викладачем загальної психології в
Академії муніципального управління.

З 2005 до 2007 року – головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи Міністра України у справах сім’ї‚
молоді та спорту.

Протягом 2007 року працювала помічником голови Житомирської обласної державної адміністрації, а також помічником-консультантом
народного депутата України.

У 2007 році була призначена на посаду помічника Міністра України у справах сім’ї‚ молоді та спорту.

У період з 2008 до 2011 року працювала головним спеціалістом відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи Міністра України у справах сім’ї‚ молоді та спорту; м. Київ.

З вересня 2011 року по теперішній час працює головним спеціалістом Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента
України з прав дитини.

За період своєї трудової діяльності була нагороджена Почесною відзнакою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту «За активну громадську діяльність», Почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації.

Top