ЗАВЕРШЕНО МІЖНАРОДНУ ПОЇЗДКУ “КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНА СПІВПРАЦЯ” ДО УГОРЩИНИ, СЛОВЕНІЇ, ІТАЛІЇ та ВАТИКАНУ

ЗАВЕРШЕНО МІЖНАРОДНУ ПОЇЗДКУ “КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЯ ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНА СПІВПРАЦЯ” ДО УГОРЩИНИ, СЛОВЕНІЇ, ІТАЛІЇ та ВАТИКАНУ

25 вересня-3 жовтня 2019 року відбулась Міжнародна просвітницька поїздка «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану, в якій взяли участь 100 представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

          общая 77Міжнародна просвітницька поїздка «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану розпочалась з відвідуванням українською делегацією міста Хевіз (Угорщина), де відбувся семінар-презентація систем освіти, охорони здоров’я та соціальної політики. Мер міста Хевіз Попп Габор, разом із своїм заступником Йозефом Яношем Кеплі, детально розповіли про системи освіти, охорони здоров’я та соціальної політики міста. Між учасниками семінару відбулась жвава дискусія про українсько-угорське співробітництво.

          27 вересня, українська делегація представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування відвідала Університет  у Трієсті. Професор Лучіо Тореллі, радник ректора, модератор семінару, привітав  учасників від імені ректора Університету Роберта Ді Ленарда та побажав учасникам міжнародного семінару плідної роботи. Професор Валтер Серго, проректор Університету, також привітав українську делегацію та презентував університет як одного з провідних навчальних закладів Італії, наукові доробки та дослідження якого визнані не тільки в Італії, а й всьому світі. Професор, д-р Ванесса Ніколін, член ради директорів Університету, викладач кафедри медичних наук, презентувала систему освіти Італії, проаналізувала її відмінність від української та розповіла про можливості навчання в Італії. Професор Стелла Бернарді, професор кафедри медичних наук, зробила презентацію щодо надання медичних послуг у клінічній лікарні Університету та сучасні медичні технології з використання симуляторів. Д-р Моніка Гхірарді, керівник служби керівництва Університету, розповіла про різні навчальні програми Університету й організацію навчального процесу. Марко Тосон, Почесний консул України в м. Падуя (Італія), привітав українську делегацію та розповів про українсько-італійське співробітництво у культурно-освітній сферах. У свою чергу, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», подякував італійській стороні за гостинний і професійний прийом. Необхідно зазначити, що Університет Трієста або University of Trieste (UNITS) – державний вищий навчальний заклад в Італії, що пропонує широкий спектр дипломних програм на рівні бакалавра, магістра та докторантури, а також короткі спеціалізовані програми, більшість з яких відносяться до медичної галузі. Університет Трієста входить у число 20 кращих університетів Італії, щорічно входить в топ 5% лідируючих вищих навчальних закладів планети.

          общая Нова ГорицаУкраїнські представники також мали змогу відвідати Університет Нової Гориці (Республіка Словенія). Ректор Університету, професор Даніло Завртанік, привітав українську делегацію та побажав приємного перебування в Університеті, а також наголосив про готовність поглиблення співпраці з навчальними закладами України. Младен Франко, проректор Університету, професор, зробив презентацію про систему освіти Словенії та діяльність і можливості Університету. Університет Нової Гориці (University of Nova Gorica або Univerza v Novi Gorici) – приватний некомерційний вищий навчальний заклад у Словенії, що входить в топ 5 кращих університетів в національному рейтингу. Висока якість освіти Університету Нової Гориці визнано на міжнародному рівні. Згідно з даними міжнародного рейтингу RUR (Round University Ranking), що оцінює та ранжирує кращі університети світу, у 2017 році університет Нової Гориці посів 186 місце, увійшовши до світової університетської еліти. А у 2017 році за даними міжнародного рейтингу вищих учбових закладів U-Multirank університет потрапив у число кращих університетів світу.

          У рамках міжнародної поїздки «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» українська делегація відвідала міста Венецію, Флоренцію та Верону в Італії, де ознайомилась з історією створення, розвитку та становлення міст, а також відвідала видатні культурні-історичні пам’ятки.

          Українські представники відвідали місто Рим — столицю Італійської Республіки, адміністративний центр області Лаціо. Найбільше місто Італії та одне з найбільших в Європі (8 місце). Делегація ознайомились з культурною й історичною спадщиною адміністративного центру країни, а також відвідала місто Ватикан — найменшу у світі незалежну держава, анклав посеред Риму в Італії, де розташована резиденція Папи Римського, територія Святійшого Престолу, центрального органу Католицької Церкви. Ватикан відомий своїм малярством і архітектурою, його найзнаменитіша споруда — базиліка Святого Петра, побудована на гробі першого Папи. Базиліка Святого Петра, проте, не є головним храмом. Головний храм Риму — базиліка Святого Івана на пагорбі Латеранум. Саме звідси Папа керував Церквою у добу Середньовіччя.

        горинов віступает  2 жовтня 2019 року українські представників закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної політики, органів місцевого самоврядування відвідала Медичний центр «Рогашка» у курортному містечку «Рогашка-Слатіна» (Словенія). Українську делегацію привітала Амадея Томель, заступник директора медичного центру, яка розповіла про діяльність закладу та побажала українській делегації приємного перебування на курорті. Також перед делегацією виступив Андрій Бороденков, перший секретар Посольства України в Республіці Словенія, який детально презентував про українсько-словенське співробітництво у культурній, освітній і гуманітарній сферах. Сузана Лазарова, лікар-бальнеолог Медичного центру, доповіла про можливості надання медичних послуг, використання сучасних технологій під час курортного лікування. Медичний центр «Рогашка» – це сучасна європейська медична установа, що має у штаті 40 лікарів, 120 фахівців і понад 400 років досвіду. Унікальна цілюща мінеральна вода «Донат Mg» – основа всіх оздоровчих програм медичного центру. Питне лікування доповнюють понад 100 бальнеотерапевтичних і фізіотерапевтичних процедур, що проводяться під ретельним наглядом фахівців.

          сертификат3 жовтня 2019 року, у місті Мезйокйовешд (Угорщина) Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, вручив сертифікати учасникам міжнародної просвітницької поїздки «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» за її підсумками.

общая 88общая Ватиканобщая Рогашкаобщая Люблянаобщая Рогашкаобщая Верона

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top