Завершено міжнародну поїздку

Завершено міжнародну поїздку “Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики”

8-18 жовтня 2019 року відбулась міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров‘я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії та Словаччини. Українська делегація у складі 50 представників різних культурно-освітніх закладів відвідала навчальні заклади, зустрілась з дипломатичними представниками України за кордоном, дізналась про культурну й історичну спадщину європейських міст тощо. университет Брно28 жовтня 2019 року українська делегація також відвідала Технологічний університет Брно. Перед делегацією виступив Посол України в Чехії Євген Перебийніс, який розповів про українсько-чеське співробітництво у культурно-освітній, економічній, соціальній сферах, а також відповів на ряд запитань учасників семінару. Проректор Технологічного університету Брно, професор Їржі Хірш разом із колегою Ганою Філіппі, керівником міжнародного департаменту Університету, зробили презентацію системи освіти, можливостей навчання у Чеській Республіці, а також розповіли про двостороннє співробітництво Університету з вищими навчальними закладами України. У свою чергу, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, розповів про гуманітарну складову діяльності організації та подякував чеській стороні за гостинний і професійний прийом.

Гейдельберг10 жовтня українська делегація 50 представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики відвідала Університет Гейдельберга. Під час візиту до Університету відбулась друга сесія міжнародного семінару «Система освіти Німеччини на прикладі Гейдельберзького університету – провідного вищого навчального закладу Європи». Катаріна Рейхнардт, керівник центру співпраці з країнами Східної Європи Університету, презентувала систему освіти Німеччини та розповіла про структуру, міжнародні проекти, можливості навчання в Університеті. Між учасниками заходу відбулась жвава дискусія, обговорено питання двосторонньої українсько-німецької співпраці у сферах культури, освіти й охорони здоров’я.

У рамках поїздки українські представники відвідали французькі міста Рейм, Руан, Етрета та Довіль. Делегації було запропоновано екскурсії з метою обміну досвідом та ознайомлення з історичними та культурними пам’ятками міст.

париж250 представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики мали змогу відвідати місто Париж — космополітичну столицю Франції, розташовану у північній частині країни на берегах річки Сени у центрі регіону Іль-де-Франс. Одне з найромантичніших і модних міст світу, що приваблює мільйони туристів знаменитими пам’ятками, прекрасною архітектурою, модними бутиками й особливою атмосферою любові та свободи. Делегація ознайомилась з культурною й історичною спадщиною міста.

15 жовтня українська делегація відвідала місто Страсбург, де ознайомилась з культурною й історичною спадщиною міста, а також з діяльністю європейських урядових інституцій. Також українські представники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики відвідали місто Аугсбург (Німеччина). Аугсбург — баварське місто на півдні Німеччини, столиця Швабії. Населення —290 тис. осіб. Одне з найстаріших міст сучасної Німеччини було засновано у ХV столітті до нашої ери. Розквіт міста припав на епоху Середньовіччя. До XVI століття воно було найбільшим торговим центром, а з XVII до XIX століття — промисловою столицею Баварії. Сьогодні місто є найбільшим промисловим центром країни.

университет Брно16 жовтня 2019 року українська делегація відвідала Університет імені Йоганна Кеплера у місті Лінц (Австрійська Республіка). Мікаела Стандлмаєр, керівник Департаменту суспільних зв’язків Університету, презентувала діяльність університету, його структуру, історію, можливості в отриманні освіти, міжнародні проекти тощо. Українську делегацію також привітала Катаріна Ебнер, Віце-ректор Університету та побажала приємного перебування в Австрії. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, подякував керівництву Університету за гостинний і професійний прийом української делегації. Учасники поїздки також мали можливість додатково ознайомитись з матеріально-технічною базою Університету.

Українська делегація 50 представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики у рамках міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» відвідала місто Лінц (Австрійська Республіка), де ознайомилась з культурною й історичною спадщиною. Місто Лінц було засновано римлянами в 15 році до нашої ери на місці стародавнього поселення кельтів. Ними був побудований форпост, що захищав північні рубежі Римської імперії. Фортеця була названа Ленція. Перші згадки про Лінц датуються кінцем 8 століття, коли була побудована фортеця Святого Мартіна, що наразі є найстарішою зі збережених релігійних споруд Австрії.

17 жовтня українська делегація відвідала столицю Австрійської Республіки – місто Відень, де дізналась про сучасний стан освіти, культури, охорони здоров’я країни, роботу її органів державної влади, а також мали змогу ознайомитись з історією міста та його найбільш визначними пам’ятками культури.

18 жовтня 2019 року Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, у м. Попрад (Словаччина) вручив сертифікати учасникам Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії та Словаччини.

нюрнбергпарижруан

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top