
4-12 травня 2019 року відбулась Міжнародна культурно-просвітницька поїздка “Європейська співдружність” для співробітників закладів культури, освіти, охорони здоров’я й органів місцевого самоврядування до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Люксембургу.
4 травня ц.р. українська делегація 57 представників закладів культури, освіти й охорони здоров`я розпочала міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» у Польщі, де мала можливість ознайомитись з Вроцлавом — мальовничим містом з тисячолітньою історією. Делегації була запропонована екскурсія з метою обміну досвідом та ознайомлення з історичними та культурними пам’ятками міста.
Українська делегація представників закладів освіти, культури, охорони здоров`я, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у рамках міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» мала змогу відвідати міста Берлін, Ганновер, Франкфурт-на-Майні, Дрезден та Вюрцбург у Німеччині — країні контрастів. Для українських представників було проведено екскурсії задля знайомства з адміністративними центрами міст, їх пам’ятками та надбаннями, що мають особливу культурну, історичну і наукову цінність.
Члени української делегації відвідали Медичний академічний центр – головний госпіталь Амстердаму, а також завітали до медичного музею «Вролік». Музей «Вролік» на базі Амстердамського університету анатомії і ембріології Гарардаса Вроліка має одну з найбільших колекцій людських мутацій у світі. Історія музею починається близько 1900, коли Джерард Вролік і його син Віллем почали збирати колекції зразків. Ця колекція сформувала основу музею. Будівля музею в основному використовується для навчання та досліджень.
Українська делегація 8 травня 2019 року відвідала місто Гаага (Нідерланди). Місто знаходиться на заході Нідерландів, біля Північного моря, резиденція нідерландського уряду і парламенту, столиця провінції Південна Голландія та осідок нідерландського короля. У Гаазі розташовані відомі міжнародні правові фундації: Міжнародний суд ООН та Міжнародний кримінальний суд. Делегація ознайомились з культурною й історичною спадщиною адміністративного центру країни, також вивчено питання системи освіти та охорони здоров`я Нідерландів.
Українські представники закладів культури, освіти, охорони здоров`я й органів місцевого самоврядування відвідали місто Брюссель (Бельгія) — столицю Бельгії, де факто столицю Європейського Союзу і центр найбільшої міської агломерації країни. У ньому містяться штаб-квартира військово-політичного блоку НАТО, Ради Європейського Союзу (ЄС), ЄАВК та інших міжнародних організацій. Для делегації була проведена детальна екскурсія з метою ознайомлення з культурно-історичною спадщиною міста.
Українська делегація відвідала Люксембург — столицю Великого Герцогства Люксембург. Є адміністративним і фінансовим центром держави, розташований на півдні країни, на місці з’єднання річок Альзет і Петрус. Місто було засноване в X столітті і розвивалося навколо замку, який був розібраний у 1867 році. Історія міста нерозривно зв’язана з країною — Герцогством Люксембурзьким. У 1994 році старовині квартали і фортифікації міста Люксембурга були віднесені до об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО. У 2008 році Люксембург був визнаний найбагатшою країною Європейського Союзу.
Українські представники закладів культури, освіти, охорони здоров`я й органів місцевого самоврядування відвідали Музей гігієни Німеччини в Дрездені. Музей був заснований у 1912 році за ініціативою дрезденського підприємця Карла Августа Лінгнера. У 1911 році Лінгнер був одним з головних організаторів першої міжнародної виставки з гігієни, в якій взяли участь більш ніж 5 000 000 відвідувачів в Дрездені. Доктор Карола Рупрехт, завідуюча інформаційним відділом Музею, привітала українську делегацію та розповіла про історію створення та розвитку музею, його сучасні проекти та задуми.
12 травня 2019 року у місті Краків Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, вручив сертифікати учасникам Міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії та Люксембургу, що відбулась 4-12 травня 2019 року за участю представників закладів освіти, культури, охорони здоров`я й органів місцевого самоврядування України.
Опубліковано у понеділок, Травень 13th, 2019 at 11:00
Теги: Амстердам, бельгія, видача сертифікатів, ВМГО "Серце до серця", Дрезден, Краків, культурно-освітня поїздка, Люксембург, міжнародний семінар, Мінкультури, нідерланди, німеччина, організація "Серце до серця", Павло Горінов, поїздка для медиків, поїздка для освітян, поїздка серце до серця, Польща, Ростислав Карандєєв, сертифікат, Серце до серця, фанкфурт
Опубліковано в: Новини