Завершилась міжнародна поїздка

Завершилась міжнародна поїздка “ЄВРОПЕЙСЬКА ЄДНІСТЬ”

10-17 грудня 2018 року відбулась міжнародна культурно-освітня поїздка “Європейська єдність” до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії за участю представників закладів охорони здоров’я, освіти, культури, органів місцевого самоврядування. Поїздку організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця” у співпраці з державними органами України та зарубіжними партнерами. У ході поїздки учасниками було відвідано ряд закладів і Посольств України в Литві й Естонії.

11 грудня 2018 року, українська делегація освітян, медичних працівників, органів місцевого самоврядування відвідали Сеймас Литовської Республіки. Ірена Андрукайтенє, сігнатор Акта Незалежності Литовської Республіки, детально розповіла про історію парламентаризму Литви, відновлення її незалежності. Члени делегації також взяли участь у пленарному засіданні Сейму Литви, подивилися історичні приміщення будівлі Сейму, зокрема, залу Конституції, Президента, Незалежності Литви, офіційних делегацій. У м. Вільнюс Литовської Республіки відбувся семінар-презентація «Система охорони здоров`я Литви; досвід роботи приватних клінік» за участю української делегації представників медичної й освітньої галузі України. Гінтарас Кацявічюс, Головний радник Міністерства охорони здоров`я Литви, презентував систему охорони здоров`я Литви, його структуру, джерела фінансування, надання медичної допомоги населенння. Також було окреслено питання надання первинної, вторинної та третинної спеціалізованої допомоги; роботи швидкої медичної допомоги. Дарюс Гріте, офіційний представник приватної клініки «Кардіоліта», детально розповів про можливості у лікувальній роботі приватної клініки, можливості міжнародної співпраці, вузькоспеціалізованої медичної підтримки пацієнтів тощо. Іоанна Бікульчєнє, менеджер з розвитку проектів Приватної клініки «Палесюс», також розповіла про можливості лікування пацієнтів з різними патологіями у клініці; її чудове місцерозташування у природній цілющій місцевості й індивідуальний підхід лікування до кожного пацієнта. Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», подякував литовським друзям і партнерам за гостинність і професіональну підготовку міжнародного семінару. 

Також українська делегація освітян, працівників культури, органів місцевого самоврядування відвідали Литовський центр дітей та молоді. Валдас Янкаускас, директор центру, зробив презентацію закладу, роботу його відділень і підрозділів, сучасні проекти щодо реалізації дитячої та молодіжної політики у системі позашкільної (неформальної) освіти. Також провів екскурсію по закладу зі спортивними майданчиками, різноманітними гуртками художньо-естетичного напряму, басейном. У Посольстві України в Литві відбувся прийом української делегації. Сергій Василенко, радник Посольства, розповів про українсько-литовське співробітництво у різних сферах суспільного життя. Дмитро Сєров, третій секретар Посольства, окреслив можливості навчання у Литві, відповів на ряд питань у сфері культури, освіти та гуманітарної політики. 

14 грудня 2018 року, українська делегація представників органів управління охороною здоров`я, лікувальних, медичних навчальних закладів з робочим візитом відвідала Талліннський вищий медичний коледж. У ході зустрічі, Сир‘є Вягі, керівник напряму з навчальної роботи цього навчального закладу, зробила презентацію діяльності коледжу, розповіла про його історію, становленння та розвиток, роботу його структурних підрозділів, кількість співробітників і студентів тощо. Інші фахівці закладу детально презентували можливості для навчання та професійного становлення майбутніх спеціалістів у медичній сфері, зокрема: Аре Кангус, розповів про електронне навчання, поточний і підсумкових контроль знань студентів; Мірьям Луйк, зупинилась на питаннях дігітальних рішень щодо обліку здоров`я населення Естонії, введення електронного реєстру пацієнтів, взаємодію між усіма лікувальними закладами Естонії; Юлле Таммінг, доповіла щодо дігітального (цифрового) рецепту, взаємодію між лікувальними закладами та страховою лікарняною касою, співпраці з фармацевтичними компаніями. Також члени делегації відвідали структурні підрозділи Коледжу, ознайомилися з його матеріально-технічною базою; було презентовано роботу симуляційного центру, симуляційної машини швидкої медичної допомоги; фармацевтичної, хімічної та інших лабораторії. З робочим візитом українці відвідали Талліннську кєскліннаську гімназію. Людмила Рождєственська, модератор напряму навчання вчителів, комунікації між ними разом із Наталією Вілбасте, заступником директора з виховної роботи, розповіли про діяльність гімназії, організацію навчального процесу, роботу з дітьми у позаурочний час; було окреслено питання дігітальних (цифрових) рішень і можливостей щодо е-навчання; діяльність різних асоціацій і професійних об’єднань вчителів задля саморозвитку, втілення нових технологій у навчальний процес тощо. Члени української делегації також мали можливість відвідати уроки з математики й інформатики, аудиторії яких обладнано найсучаснішими технологічними пристроями; поспілкувалися зі своїми іноземними колегами; ознайомилися з матеріально-технічною базою. У Посольстві України в Естонській Республіці відбувся прийом укранської делегації. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонії Мар’яна Беца разом із колегам Першим секретарем Посольства Василем Яковенком, розповіли про українсько-естонське співробітництво у різних сферах суспільного життя. Зокрема, про реалізацію гуманітарної, освітньої, культурної політики між двома країнами. Між учасниками діалогу сталося жвава дискусія щодо поглиблення співробітництва між Україною й Естонією у галузі освіти, охорони здоров`я та культури. 

 15 грудня 2018 року, українська делегація представників закладів охорони здоров`я, освіти, культури, органів місцевого самоврядування відвідала м.Гельсінкі – столицю Фінляндія. Делегація ознайомилися з культурною й історичною спадщиною Фінляндії та її столиці. 

17 грудня 2018 року, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, вручив свідоцтва учасникам Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Європейська єдність» до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії.

в сеймев гимназиив колледжев центре молодежи

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top