Нагороджено переможців конкурсу

Нагороджено переможців конкурсу “Вітання НАУ з 85-річчям”

20 грудня 2018 р., у залі Вченої ради Національного авіаційного університету відбулось нагородження переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям». 20 учнів і студентів серед 200 учасників відначено відповідними дипломами та цінними подарунками. Вітаючи учасників заходу, Володимир Ісаєнко, зазначив, що Національний авіаційний університет як провідний вищий навчальний заклад авіаційної галузі створює всі умови не лише для отримання професійної освіти, а й для творчого пошуку, саморозвитку та реалізації різних ініціатив студентів. «У нашому Університеті, що відзначає своє 85-річчя є чудова матеріально-технічна база для навчання, він має славетну історію і з кожним роком з’являються нові партнери і друзі не лише в Україні, а й за кордоном. Запрошую до навчання у стінах НАУ», – підкреслив Володимир Ісаєнко, ректор, професор, доктор біологічних наук, заслужений працівник освіти України. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця, заслужений працівник соціальної сфери України, також привітав переможців і призерів конкурсу та підкреслив, що подібні заходи відкривають нові можливості для молоді щодо участі у нових проектах, поїздках за кордон, обміну досвідом між своїми ровесниками. Для учасників заходу було презентовано кращі відеороботи, що надійшли на Конкурс. Переможців і призерів конкурсу нагороджували Оксана Вовк, проректор з молодіжної політики та інноваційного навчання НАУ та Павло Горінов, голова правління ВМГО «Серце до серця». 

Отже, переможцями і призерами Конкурсу стали: 
І місце:
Грабовський Гліб, студент Навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету;
Коршиков Богдан, студент Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету;
Гопак Ілля, студент Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету.

ІІ місце:
Солоп Володимир, студент Київського політехнічного інституту;
Гончарук Олег, учень Уманської загальноосвітньої школи №9 Черкаської області;
Чернишева Марія, студентка Національного авіаційного університету;
Шапошникова Тетяна, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – «Тернівський ліцей» Криворізької міської ради;
Тараненко Марина, учениця загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів – «Тернівський ліцей» Криворізької міської ради.

ІІІ місце:
Сахно Анна, учениця Рашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області;
Мартиненко Роман, учень Рашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області;
Максименко Володимир, учень Рашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області;
Киричко Сергій, учень Мартинівської загальноосвітньої школи Полтавської області;
Солдатов Богдан, учень Тарасівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області;
Дейна Ярослава, учениця Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;
Верещака Ліана, учениця Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;
Вітіненко Софія, учениця Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;
Матієнко Ірина, учениця Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;
Бездудна Любов, учениця Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області;
Натрусний Владислав, учень Веприцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області.

Нагадаємо, що Конкурс проводився з метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету, у червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відеоробіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям».
Основними завданнями Конкурсу є: ознайомлення з діяльністю Національного авіаційного університету; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; привернення уваги молоді на отримання інженерної освіти в авіаційній галузі України і залучення талановитої молоді до роботи в авіабудівному комплексі України; розвиток соціального партнерства, культурної співпраці тощо.
Організатором Конкурсу є Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця».
Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

нагр2нагр3нагр4нагр5

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top