Завершено міжнародну поїздку

Завершено міжнародну поїздку “Гуманітарно-медична співпраця”

7-15 жовтня 2018 року відбулась міжнародна культурно-освітня поїздка “Гуманітарно-медична співпраця” до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану. Поїздку організовано за підтримки Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства закордонних справ України, сприяння посольств України в Словенії, Італії, зарубіжних партнерів. У поїздці взяли участь 50 представників лікувально-профілактичних, освітніх закладів, органів влади і місцевого самоврядування тощо.

Під час поїздки було організовано ряд семінарів, консультацій, відвідано медичні центри, музеії медицини та інші культурно-освітні заходи. 

9-3В Угорщині в м. Хевіз відбувся міжнародний семінар для медичних, освітніх працівників України «Система охорони здоров`я Угорщини». Від імені угорської сторони делегацію привітав заступник міського голови міста Хевіз Кеплі Йожеф Янош. Головний лікар реабілітаційного центру Марія Гомокі детально розповіла про діяльність закладу, його історію, становлення й ознайомила з можливостями лікування та оздоровлення угорців та іноземних громадян. Валентин Лисюк, керівник місцевої туристичної компанії, також привітав українську делегацію, розповів про систему охорони здоров`я, освіти Угорщини, зауважив щодо сучасних реформ і тенденцій розвитку соціально-гуманітарної сфери. Павло Горінов, голова правління ВМГО « Серце до серця», у свою чергу подякував угорським колегам за гостинність, прийом української делегації та можливість подальшої співпраці.

9-5У столиці Італійської Республіки м. Рим делегація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» в рамках міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця» мала низку заходів. Медичні працівники, студенти та волонтери обговорили актуальний стан та перспективи гуманітарної співпраці України з Італією, а також було організовано ексурсію музеєм історії медицини при Римському університеті «Ла Сапіенца». Аллесандро Арута, керівник музейного медичного відділу, детально розповів про історію створення та сучасні проекти музею. Делегацію привітала Алла Вольська, співробітниця Посольства України в Італії, яка відповідає за гуманітарне співробітництво. Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», подякував італійській стороні за гостинний прийом.
Сподіваємось, що набутий досвід та нові знайомства у сфері медицини сприятимуть подальшому налагодженню співпраці між нашими країнами.

14 жовтня 2018 року українська делегація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» відвідала Медичний центр «Рогашка» у курортному містечку Рогашка Слатіна (Словенія). Амадея Томель, заступник директора центру, привітала українську делегацію та разом зі своїми колегами лікарями розповіла про історію, розвиток, напрями діяльності медичної установи. Про українсько-словенське співробітництво у різних сферах суспільного життя розповів Андрій Бороденков, перший секретар Посольства України в Словенії. Члени делегації мали можливість ознайомитися з роботою відділень медичного центру, поспілкуватися з іноземними колегами та продегустувати мінеральну лікувальну воду. Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», подякував словенській стороні за гостинність.

15 жовтня 2018 року Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», у місті Мезйокйовешд (Угорщина) вручив свідоцтва учасникам Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що відбулась 7-15 жовтня 2018 року до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану.

9-49-2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top