Завершено міжнародні культурно-освітні поїздки

Завершено міжнародні культурно-освітні поїздки “Гуманітарно-медична співпраця”

23 квітня – 3 травня та 7-17 травня 2018 року було організовано міжнародні культурно-освітні поїздки “Гуманітарно-медична співпраця” до Словаччини, Австрії, Франції, Швейцарії, Іспанії, Італії, Словенії й Угорщини. Участь у поїздках взяли понад 140 представників обласних, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, лікувально-профілактичних, культурно-освітніх закладів, громадських організацій тощо.

Поїздки організовано ВМГО “Серце до серця” за підтримки Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства закордонних справ України, посольств України в Австрії, Словенії, Генерального консульства України в Барселоні.

Так, 24 квітня і 8 травня ц.р. українські представники відвідали містечко Хоферберг Австрійської Республіки, де відбулась зустріч-презентація «Система охорони здоров`я Австрійської Республіки та можливості медичної освіти», що провела лікар-кардіолог клініки Грацького медичного університету Елла Нідерл. Учасників заходу привітали Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Юрій Токарський, Радник-Посланник Посольства України в Австрії (http://austria.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/64531-uchasniki-projektu-gumanitarno-medichna-spivpracya-v-shtirijiji).

RealAkademija28 квітня і 12 травня ц.р. українські делегації відвідали Королівську академію медицини Каталонії в Барселоні (Іспанія). Під час відвідування Академії українських лікарів привітала Оксана Драмарецька, Генеральний консул України в Барселоні, яка розповіла про українсько-іспанське співробітництво у гуманітарній сфері, актуальні питання двостороннього співробітництва та можливості майбутньої співпраці. Матео Діаз, менеджер з питань культури Королівської академії медицини, розповів українським гостям про історію, розвиток академії, сучасні тенденції системи охорони здоров`я Каталонії тощо. Також учасники поїздки мали можливість відвідати історичні приміщення та відділення академії, ознайомитися з її культурною спадщиною. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», у свою чергу подякував представникам Академії за організацію зустрічі та висловив сподівання на подальшу співпрацю (28 квітня ц.р. українська делегація представників). 

Рогашка2 і 16 травня ц.р. українські представники відвідали Медичний центр «Рогашка» на курорті «Рогашка Слатіна» (Словенія). Під час відвідування Медичного центру українських лікарів привітала Амадея Томель, заступник директора, яка розповіла про діяльність закладу, можливості оздоровлення на курорті та надання медичних послуг. У рамках відвідування центру відбувся семінар-презентація «Система охорони здоров`я Словенії на прикладі медичного центру «Рогашка». Також численну делегацію привітав Андрій Бороденков, перший секретар Посольства України в Словенії, розповів про українсько-словенське співробітництво у гуманітарній сфері, актуальні питання двостороннього співробітництва та можливості майбутньої співпраці. Ірина Байц, лікар сімейної медицини, розповіла українським гостям про роботу відділень медичного центру, його історію, розвиток і можливості надання лікувальних послуг. Також учасники поїздки мали можливість відвідати відділення медичного центру, ознайомитися з його лікувально-профілактичними процедурами. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», у свою чергу подякував представникам медичного центру за організацію зустрічі та висловив сподівання на подальшу співпрацю.Рогашка2

Наприкінці поїздок, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», заслужений працівник соціальної сфери України, вручив кожному учаснику свідоцтва за підсумками участі у міжнародній культурно-освітній поїздці «Гуманітарно-медична співпраця». 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top