Нагороджено переможців V Всеукраїнського конкурсу есе

Нагороджено переможців V Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

13 квітня 2018 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження переможців V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць». Церемонія нагородження відбулась за участю учасників V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова, представників Міністерства культури України, Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Національної педагогічного університету імені М. Драгоманова тощо.

Близько 7000 учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів взяли участь у цьогорічному конкурсі есе, який проводився у вересні 2017 – березні 2018 року.

Конкурс організовано Посольством ЛитовIMG_7147ської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України.

Вітаючи переможців і призерів Конкурсу, Марюс Януконіс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні, зазначив: «Кожного року, що проводиться Конкурс, переконуємося, що молодь України – справжні європейці. У кожного з вас своє бачення Європи та значення людини й особистості у ній. Кожне прочитане есе доводить, що ви є сьогодення й майбутнє сучасної та європейської країни. Вдячний кожному з вас за свою думку, світогляд та віру у краще майбутнє».

«Проведення вже п’ятого Всеукраїнського конкурсу говорить про його стабільність і розвиток, зацікавленість з боку учнівської молоді. Приємно, що одним з організаторів конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні. З цією країною склалися давні відносини між університетами, іншими навчальними заходами. Впевнений, що українсько-литовська дружба буде продовжуватись у різних сферах суспільного життя», – зазначив заступник Міністра Юрій Рашкевич.

На адресу учасників заходу також надійшло вітання від Віце-прем’єр- міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, в якому, зокрема, зазначено: «Вражена та захоплена вашими роботами й розумінням того, що ви є достойними нащадками та великими новаторами. Рекордна кількість написаних есе – гарна ознака для нашої держави: все більше стає свідомої молоді, для якої небайдужа доля країни та є близькими по духу європейські цінності».

IMG_7283Голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації Павло Горінов також привітав учасників Конкурсу та зазначив, що цього року було надзвичайно важко відібрати найкращі серед такої неймовірної кількості робіт талановитої, свідомої та націленої на європейські цінності молоді.

Переможців конкурсу було нагороджено відповідними дипломами, цінними подарунками та сертифікатами на заохочувальну поїздку до Литовської Республіки у 2018 році.

Переможці і призери V Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»:

І місце:

Клімов Володимир, учень Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; 

Червона Ірина, учениця Фонтанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – гімназія Лиманського району Одеської області.

ІІ місце:

Бондаренко Роман, учень Заводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лохвицького району Полтавської області;

Гладик Любов, учениця Гайворонського центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;

Лазаренко Юлія, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області.

ІІІ місце:

Бойко Людмила, учениця Івано-Франківського міського центру дитячої та юнацької творчості;

Бунько Орися, Бунько Олеся учениці Галицького коледжу імені  В. Чорновола, м. Тернопіль;

Галабурда Артур, учень Вищого професійного училища №1 м. Рівне;

Зубкова Діана, учениця Маріупольської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 56 Донецької області;

Колош Сніжана, учениця Носівської міської гімназії Чернігівської області;

Пелецький Ігор, учень Харківської гімназії № 46 імені М. Ломоносова;

Прокопенко Борис, учень Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Харківської області;

Решетнік Лілія, учениця Кельменецького ліцею Чернівецької області;

Савінова Юлія, учениця Лисянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – гімназії Черкаської області;

Садаєв Ельчін, учень Кобеляцького навчально-виховного комплексу № 1 Полтавської області;

Сапіга Ганна, учениця Малокатеринівської школи І-ІІІ ступенів –гімназія «Мрія» Запорізької області;

Сінецька Анжела, учениця Бужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської області;

Хоменко Анастасія, учениця Марковецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Чернігівської області;

Чередніченко Єлізавета, учениця Костянтинівської гімназії із загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області.

IMG_7015

3 Коментарів

  1. Олег коментує:

    Вітаю, скажіть, будь ласка, до Литви їдуть тільки ті, хто посів перше місце? Дякую за відповідь!

  2. Олег коментує:

    Вітаю! Скажіть, будь ласка, до Литви їдуть тільки ті, хто посів перше місце?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top