Завершився Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості

Завершився Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Балтійська хвиля”

Завершився Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля», що проходив 27 червня – 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка). Метою фестивалю є підтримка творчої, обдарованої молоді, сприяння розвитку дружнім відносинам, популяризація багатонаціональної культури. Організатором фестивалю виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Посольства України в Естонській Республіці, Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України.

У фестивалі взяли участь 160 учасників із України, Естонії, товариств національних меншин Вірменії, Грузії й Ізраїлю.

На урочистому відкритті фестивалю, його учасників вітали: Віталій Попов, радник Посольства України в Естонській Республіці, Мадіс Ярв, заступник керівника департаменту міжнародних відносин Міністерства культури Естонської Республіки, Дмитро Бурнашев, член правління Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України.

гориновПавло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», член громадської ради при Мінмолодьспорту, зачитав вітання від Міністра культури України Євгена Нищука. «Українці споконвіку славилися своїм  пісенним розмаїттям, дзвінким  багатоголоссям, самобутньою народною культурою, які ви представлятимете на міжнародній арені.   Фестиваль – це завжди свято творчості, дружби, щирості, під час якого можна продемонструвати свій потенціал і можливості, а також познайомитися з культурним надбанням зарубіжних країн», – зазначив Євген Нищук.

Також було зачитано вітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. «Переконаний, що щирість взаємовідносин між нашими народами здатна створити на фестивалі невимушену атмосферу дружби, а його учасникам випромінювати у своїй творчості культурне розмаїття своїх країн, їх яскравість, ліричність, музикальну високість», – зазначено у вітальному листі.

Учасники фестивалю змагалися у наступних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний і театральний жанри, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я». Окремо конкурс проходив у номінації фото-, теле-, радіо та друкованої журналістики «Матриця».

Окрім насиченої фестивальної програми для учасників заходу було організовано змістовні екскурсії у містах Вільнюс (Литва), Рига (Латвія), Таллінн (Естонія), Люблін (Польща).

СПИСОК

переможців і призерів Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (українська частина)

Номінація «Вокал».

І місце:

Сладких Дарина, учениця Чугуївської музичної школи Харківської області;

Мартинюк Вероніка, учасниця художньої самодіяльності відділу культури Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

Юськів Катерина, учасниця художньої самодіяльності Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області;

вокальний ансамбль «Слов’яночка» Лозівського училища культури і мистецтв Харківської області (керівник Людмила Шугаєва).

ІІ місце:

Ярошенко Юлія, курсантка Національної академії внутрішніх справ;

Гук Ангеліна, учасниця художньої самодіяльності відділу культури Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

ІІІ місце:

Халімончук Людмила, студентка Житомирського музичного училища імені В. Косенка;

Полуян Євгеній і Полуян Христина, вихованці Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

 Номінація «Хореографія».

І місце:

зразковий художній колектив – ансамбль танцю «Україночка» Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 (керівник Ірина Коротаєва).

ІІ місце:

Коновальчук Сергій, учень Курахівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 Донецької області.

Номінація «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

І місце:

Вдовиченко Тетяна, вчитель образотворчого мистецтва Вигонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Одеської області;

Дорошенко Лілія, учениця Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Донецької області;

Саєць Катерина, керівник студії Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

Цьорик Уляна, учениця Житомирської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 27.

ІІ місце:

Д’ячук Анастасія, магістр образотворчого мистецтва, Одеська область;

Котвіцька Дар’я, учениця Житомирського міського колегіуму;

Ярощук Ілона, учениця Новоград-Волинської школи мистецтв Житомирської області.

Номінація «Інструментальний жанр».

І місце:

Назаренко Ксенія, учениця Новоград-Волинської школи мистецтв Житомирської області;

народний художній колектив – ансамбль бандуристів «Мальви» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району м. Києва (керівник Ніна Голючек);

Стефурак Ігор, учень Підмихайлівської дитячої школи мистецтв Івано-Франківської області.

ІІ місце:

Полуян Христина, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

ІІІ місце: Полуян Євгеній, вихованець Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Номінація «Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

І місце:

колектив «На абордаж» Харківської гімназії № 39 (керівник Ірина Сірик).

Номінація «Театральний жанр».

І місце:

Полуян Христина, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Номінація «Конкурс фото-, теле-, радіо та друкованої журналістики «Матриця».

І місце:

Добровольський Денис, студент Національного медичного університету імені О. Богомольця;

Крижанівська Вікторія, керівник гуртка Броварського дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» Київської області;

Сердюк Даніл, студент Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Т. Шевченка;

Чернова Ганна, учениця Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області;

Чміль Олеся, вихованка Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської області.

ІІ місце:

Кінаш Ганна, студентка Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова;

Коновальчук Сергій, учень Курахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Донецької області.

ІІІ місце:

Вовк Родіон, учень Апостолівського районного ліцею – інтернату Дніпропетровської області.

агітбригадабандуригрецький

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top