Завершилась міжнародна поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»

Завершилась міжнародна поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»

23-30 квітня 2017 року відбулась міжнародна культурно-освітня поїздка «Гуманітарно-медична співпраця», в якій взяли участь 90 представників обласних, районних державних адміністрацій, керівники регіональних лікарень, представники вищих навчальних закладів, провідні  фахівці медичної та культурно-освітньої сфери.  Поїздку організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у співпраці з Литовським національним центром крові, Литовською громадською організацією «Від серця до серця», Естонською громадською організацією «Серце до серця», за підтримки Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства України в Литовській Республіці, Посольства України в Латвійській Республіці, Посольства України в Естонській Республіці.

Під час перебування у Литовській Республіці українська делегація відвідала Литовський національний центр крові, директор якого Іоанна Бікульчєне, презентувала діяльність закладу, роботу його відділень і лабораторій, відповіла на питання щодо системи охорони здоров’я Литви. Учасники делегації крім відвідування закладу, мали можливість «пройти шлях донора», здати кров (16 осіб скористалися цією можливістю) і отримати сертифікат, що засвідчує здачу кров в Литві вперше.  У заходах взяв участь секретар Посольства України в Литовській Республіці Дмитро Серов, який привітав українську делегацію та побажав приємного та цікавого перебування в Литовській Республіці.

IMG_1421У Латвійській Республіці українська делегація відвідала Університетську клінічну лікарню імені Паула Страдиня, у якій присутніх привітала Ільзе Крейцберга, голова Правління лікарні, а головний лікар Арнольд Атіс Вейнбергс, презентував діяльність закладу, розповів про особливості системи охорони здоров’я Латвійської Республіки.  Представники української групи відвідали відділення лікарні: онкології, неврології, кардіології, неонатології, отоларингології, внутрішньої медицини, хірургії та інші. У заходах взяв участь третій секретар Посольства України в Латвійській Республіці Андрій Страшний.

В Естонській Республіці українська делегація відвідала IMG_1489Північно-Естонську регіональну лікарню і Східно-Талліннську центральну лікарню. У регіональній лікарні гостей з України вітали Агріс Пееду, голова правління лікарні та Віктор Крижанівський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонській Республіці, а головний лікар Андрус Реммельгас зробив презентацію лікарні, відповів за питання щодо загальної системи охорони здоров’я Естонії та безпосередньої роботи закладу. Члени делегації відвідали відділення лікарні, мали можливість поспілкуватися зі своїми зарубіжними колегами. У Східно-Талліннській центральній лікарні Христина Гороновська, менеджер по роботі з клієнтами також презентувала діяльність лікувального закладу.

Крім насиченої, змістовної та цікавої програми у медичних закладах, учасники поїздки мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною, історією, мальовничими краєвидами міст Вільнюс, Тракай (Литва), Рига (Латвія), Таллінн (Естонія), Гельсінкі (Фінляндія), Люблін (Люблін).

Наприкінці поїздки голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павло Горінов, вручив учасникам свідоцтва про участь у міжнародній культурно-освітній поїздці та побажав успіхів у роботі, прагнення розвиватися та можливостей мандрувати у подальшому.

IMG_1602IMG_1634

Один коментар

  1. Наталія коментує:

    Щиро дякую Павлу за організацію і проведення такої пізнавальної, творчої, змістовної поїздки. Бажаю подальшого процвітання та цікавих культурно-освітніх поїздок.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top