Нагороджено переможців ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

Нагороджено переможців ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

5 травня 2017 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась Церемонія нагородження переможців і призерів ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», що проходив у листопада 2016 – квітні 2017 року. Загалом у конкурсі взяли участь понад 10 тисяч учнів, студентів навчальних закладів з України та Литви.

вітанняЦеремонія урочистого нагородження відбулась за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, Державного секретаря Міністерства культури України Ростислава Карандєєва, заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея, Радника Віце-прем’єр-міністра України Василя Шевченка, директора Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Ірини Бєляєвої, директора Литовського національного центру крові Іоанни Бікульченє, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова.

IMG_8112Вітаючи переможців конкурсу Посол Литви в Україні Марюс Януконіс зазначив, що його учасники зробили важливий вклад у просвітницьку, інформаційну роботу з популяризації ідеї безкоштовного донорства. «У Литві бути донором дуже престижно і модно. Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте щорічно особисто здає кров як донор і розпочинає марафон донорства в Литві. Бажаю вам також залишатися активними, творчими й успішними представниками України», – підкреслив Марюс Януконіс.

«Приємно, що ваша творчість і соціальна активність спрямовані на привернення уваги суспільства до проблеми донорства крові в Україні,  Литві та формування культури донорства серед дорослих. Процес розвитку суспільства вимагає створення передумов для формування нових нетрадиційних компонентів у культурній сфері, саме тому ваша художня творчість є чудовим прикладом яскравого поширення просвітницької діяльності», – зазначив Ростислав Карандєєв, державний секретар Міністерства культури України.

Беляева«Велика кількість учасників конкурсу свідчить про вашу небайдужість та обізнаність. Ви та частина молоді, яка свідомо обирає активний спосіб життя: через навчання, членство в громадських організаціях, активну участь у культурно-освітньому житті. Плідна співпраця між Литвою та Україною у політичній, економічній, соціальній сферах має своє успішне продовження у молодіжному обміні між громадянами двох країн», – сказала Ірина Бєляєва, директор Департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» також звернувся до присутніх: «Упевнений, що під час участі у конкурсі ви ознайомились з історією донорства в Україні та Литві, поповнили знання про кров, її компоненти, групи крові, а дорослих змусили замислитись про можливість бути донором крові та впевнитись, що здавати донорську кров абсолютно безпечно та, навіть, корисно для здоров’я».

Присутні почесні гості також привітали переможців і призерів конкурсу, вручили їм відповідні дипломи, цінні подарунки та сертифікати на відвідування Литовської Республіки у 2017 році.

Справжнім сюрпризом для присутніх стало вітання переможців конкурсу від групи «Fusedmarc», що представлятиме Литовську Республіки на Євробаченні 2017 року.

Переможців і призерів ІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» визначено у двох категоріях.

Категорія «Студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів».

І місце:

Антоненко Дарія, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

ІІ місце:

Бондаренко Вероніка, студентка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди;

Коробка Тетяна, студентка Житомирського коледжу культури і мистецтв  імені Івана Огієнка.

ІІІ місце:

Ласійчук Марія, студентка Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради;

Пекур Інна, студентка Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну;

Семків Руслан, студент Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола, м. Тернопіль.

Категорія «Учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів».

І місце:

Грищаєнко Дарія, вихованка Кілійської дитячої музичної  школи Одеської області;

Кравченко Аліна, учениця Спеціалізованої середньої школи № 17 м. Сєвєродонецьк Луганської області.

ІІ місце:

Лободюк Любов, вихованка Тростянецького палацу дітей та юнацтва Сумської області;

Шевченко Єлизавета, учениця Олександрійської гімназії імені Тараса Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів  – школи мистецтв Кіровоградської області;

Яндович Олена, учениця Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської області.

ІІІ місце:

Гайдар Анастасія, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді;

Головченко Росіна, вихованка Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва Хмельницької області;

Довгій Аміна, вихованка Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області;

Кобилинська Анастасія, вихованка Бердичівської художньої школи Житомирської області;

Пушкар Тетяна, вихованка Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді.

спіл.взаліспіл.взалі2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top