Завершився ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

Завершився ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія»

18-22 січня 2017 року у столиці Литовської Республіки м.Вільнюс проведено ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія». Фестиваль організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Посольства Литви в Україні, Посольства України в Литві на базі Литовського центру дітей і молоді.

107 учасників із 17 регіонів України та Литви змагалися у номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Театральний жанр», «Інструментальний жанр», «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво». Учасників фестивалю вітали почесні гості: Валдас Янкаускас, директор Литовського центру дітей і молоді, Зібартас Саулюс, директор Департаменту навчання протягом всього життя Міністерства освіти в науки Литовської Республіки, Дмитро Сєров, аташе з питань культури Посольства України в Литовській Республіці, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця». 

общая в ПосольствеЗа підсумками організованої конкурсної програми було проведено зустріч у Посольстві України в Литві. Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський привітав усіх учасників фестивалю, відзначив їх вагомий внесок у розвиток українсько-литовських відносин у культурній, освітній і молодіжній сферах. У творчій і гостинній атмосфері учасники фестивалю разом із представниками Посольства заспівали українські пісні. 

Також для учасників фестивалю було організовано екскурсії історичними місцями міст Вільнюса, Варшави, Любліна та до Тракайського замку.

Журі конкурсу визначило його переможців (українська частина).

У номінації «Вокал» І місце посіли:

Anna Voskres group Київського національного лінгвістичного університету;

Баздирєва Ганна, учасниця театру пісні «Водограй» Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка;

Барбанова Тетяна, учениця Івано-Франківського природничо-математичного ліцею;

Барбанова Юлія, учениця Івано-Франківського природничо-математичного ліцею;

Коберська Анастасія, студентка Донецького національного університету імені Василя Стуса;

Козинець Олександра, керівник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету;

Лисенко Вадим, учасник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету;

Петрик Марина, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Сахібов Олесандр, студент Київського національного лінгвістичного університету;

Сладких Дарина, учениця Чугуївської дитячої музичної школи Харківської області;

ІІ місце посіли:

Бердичевська Наталія, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Карнаух Діана, студентка Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка;

Мусієнко Катерина, студентка Київського національного лінгвістичного університету;

Частоколяний Сергій, учасник Вокальної студії «Колаж» Таврійського державного агротехнологічного університету;

ІІІ місце посіли:

Топчій Валерія, учениця Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27.

У номінація «Хореографія» І місце посіли:

Народний хореографічний колектив «Арабеск» Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка;

Зразковий хореографічний ансамбль «Веселинка» Червоноградської гімназії Львівської області.

У номінації «Театральний жанр» І місце посіли:

Ковтонюк Дарія, вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок;

Менегальдо Арсен, вихованець Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок;

Топчій Валерія,  вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок.

Шевчук Заріна, вихованка Дитячої театральної студії «Лялькові сходинки» Рівненського академічного обласного театру ляльок.

У номінації «Інструментальний жанр» ІІІ місце посіли:

Семашко Алевтина, учениця Сенчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицького району Полтавської області.

У номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» І місце посіли:

Луковецька Яна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 –медична гімназія Уманської міської ради Черкаської області;

Мартинюк Лілія, студентка Класичного приватного університету, м.Запоріжжя;

Мишьяков Станіслав, студент Класичного приватного університету, м.Запоріжжя;

Орлов Олександр, учень Коритнянівської дитячої школи мистецтв Закарпатської області;

Чорна Ольга, Інженер-електрик  Бурштинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Івано-Франківської області;

ІІ місце посіли:

Брижатова Тетяна, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького;

Прохорова Катерина, студентка Класичного  приватного університету, м. Запоріжжя;

Семашко Алевтина, учениця Сенчанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицького району Полтавської області;

Студенти Гуманітарного коледжу Запорізького національного технічного університету;

ІІІ місце посіли:

Тимощук Анна, учениця Коритнянівської дитячої школи мистецтв Закарпатської області.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», вручив кожному учаснику фестивалю дипломи та побажав їм, керівникам і творчим наставникам подальших творчих злетів і нових перемог!

КозинецьхореографыяIMG_9201Сладких

Воскрес групарабеск2

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top