Завершилась міжнародна поїздка української делегації «Гуманітарно-медична співпраця»

Завершилась міжнародна поїздка української делегації «Гуманітарно-медична співпраця»

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України за підтримки посольств України в Словаччині та Словенії, 30 жовтня – 7 листопада 2016 року було організовано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії й Угорщини.

dsc_4495До складу делегації ввійшли представники обласних державних адміністрацій, керівники регіональних управлінь молоді та спорту, охорони здоров’я, обласних лікарень, провідні фахівці соціальної та гуманітарної галузей. Під час візиту до міста Стара Любовня (Словацька Республіка) українська делегація відвідала районну лікарню, в якій заступник директора Юрай Срока провів презентацію закладу. Українські лікарі відвідали відділення лікарні, ознайомилися з медичною інфраструктурою. dsc_4497Також відбулися зустрічі з представниками громадських організацій, де було обговорено успішні європейські практики з реформування соціальної та гуманітарної сфер, перспективні напрямки співробітництва.

У м. Любляна (Словенія) українська делегація відвідала Словенський державний реабілітаційний інститут «Соча» та Міжнародний трастовий фонд  з підвищення рівня безпеки людини. Доктор Давид Дукич, керівник департаменту маркетингу Словенського державного реабілітаційного інституту «Соча» презентував діяльність закладу, розповів про систему охорони здоров’я Словенії та сучасні реформи медичної галузі. Делегація разом з перший секретарем Посольства України в Республіці Словенія Владиславом Солотвою, побували у відділеннях інституту, ознайомилися з медичною інфраструктурою та поспілкувалися зі словенськими колегами. У відділі досліджень та розвитку було представлено розробки нових медичних пристроїв.

dsc_4619У міжнародному трастовому фонді з підвищення рівня безпеки людини, менеджер проекту Митя Хеглер, презентував діяльність фонду, окреслив пріоритетні напрямки роботи та українсько-словенське співробітництво у гуманітарній сфері. 

У свою чергу, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця», розповів про діяльність організації та подальші плани у реалізації міжнародних проектів у різних сферах суспільного життя. 

Медичні представники України провели дискусії з іноземними колегами, обмінялися досвідом у сучасних медичних технологіях та отримали відповіді на своїх питання.

Крім насиченої змістовної програми, учасники поїздки мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною, традиціями, насолодитися краєвидами міст Стара Любовня, Братислава (Словаччина), Відень, Грац (Австрія), Венеція (Італія), Любляна (Словенія), Будапешт (Угорщина).

Наприкінці поїздки, Павло Горінов, голова оргкомітету з організації поїздки, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», разом зі своїми колегами подякував представникам делегації та вручив свідоцтва учасникам міжнародної культурно-освітньої поїздки.dsc_4703

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top