Завершилась міжнародна поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»

Завершилась міжнародна поїздка «Гуманітарно-медична співпраця»

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством культури України за підтримки посольств України в Словаччині, Австрії й Італії, Генерального консульства України в Мілані, 17-25 жовтня 2016 року було організовано міжнародну культурно-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії й Угорщини.

До складу делегації ввійшли представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства культури України, обласних державних адміністрацій, керівники обласних управлінь охорони здоров’я, регіональних лікарень, провідні фахівці медичної галузі. dsc_3983Під час візиту до міста Стара Любовня (Словацька Республіка) українська делегація відвідала районну лікарню, в якій заступник директора Юрай Срока провів презентацію закладу. dsc_4051Українські лікарі відвідали відділення лікарні, ознайомилися з медичною інфраструктурою. Також відбулися зустрічі з представниками громадських організацій, де було обговорено успішні європейські практики з реформування медичної сфери, перспективні напрямки співробітництва. У м. Братислава українська група відвідала Словацький державний інститут онкології, медичні заклади Братиславського університету: Ружинівську лікарню та клініку імені Кирила та Мефодія. Станіслав Феськов, перший секретар Посольства України в Словацькій Республіці, привітав українську делегацію та розповів про двостороннє українсько-словацьке співробітництво у медичній, соціально-культурній та інших галузях. Крім детальної інформації про діяльність закладів, учасники мали можливість відвідати відділення, поспілкуватися та обмінятися досвідом зі словацькими колегами.

dsc_4102У м.Грац (Австрія) українська делегація відвідала Грацький медичний університет та його клініки. dsc_4121Кероліне Шобер-Трумлер, проректор з наукової роботи та міжнародних відносин, презентувала діяльність медичного університету. Учасники відвідали факультет заочної та післядипломної освіти; Центр медичних досліджень (професор Крістіан Гуллі розповів про медико-біологічні, лабораторні дослідження); Науково-освітнє управління (професор Хемпші Ауер поінформував про реалізацію міжнародних проектів, фінансування та будівництво четвертої університетської будівлі); Біобанк (професор Бертольд Гуппертц доповів про структуру біобанку, який нараховує більше 7,5 мільйонів біологічних зразків). Магістр Крістіна Шьонбахер поділилась досвідом про навчання в університеті, програми спостереження, діяльність клінічного факультативу. Професор Міхаель Фухсйєгер ознайомив з діяльністю відділення рdsc_4109адіології та університетського медичного містечка. Юрій Токарський, заступник Посла України в Республіці Австрія, привітав українську делегацію та подякував керівництву Грацького медичного університету за гостинний прийом і готовність до подальшої співпраці.

У м. Мілан (Італія) українські лікарі відвідали Європейський інститут онкології та лікарню «Нігуарда» (найбільша лікарня Мілану). dsc_4232Директор з охорони здоров’я лікарні «Нігуарда», доктор Джузеппе Гендузо, керівник медичної частини, доктор Гаетано Еллі, директор лікарні з соціального забезпечення, доктор Лоредана Луцці, керівник медсестринського відділу Анжела Лоллі, директор Департаменту передових технології, доктор Клаудіо Россетті, керівник відділу міжнародного розвитку, доктор Паола Дель Фаббро,  розповіли про структуру лікарні (4,5 тисячі співробітників, 1,5 тисячі ліжок тощо), роботу відділень, кінного реабілітаційного центру та міжнародне співробітництво. Делегація разом з Генеральним консулом України в Мілані Романом Горяйновим, побували у відділеннях лікарні, ознайомилися з медичною інфраструктурою та поспілкувалися з італійськими колегами. У свою чергу, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця» розповів про діяльність організації та подальші плани у реалізації міжнародних проектів у різних сферах суспільного життя.  

dsc_4186В Європейському інституті онкології Марко Віанелло, директор міжнародного департаменту разом зі Світланою Остапенко, консулом Генерального консульства України в Мілані, привітали українську делегацію, побажали успішної роботи та приємного перебування в Італійській Республіці. Лікарям з України було підготовлено доповіді про радіотерапевтичну діяльність, роботохірургію, нові ліки для інноваційної терапії.  

Крім насиченої змістовної програми, учасники поїздки мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною, традиціями, насолодитися краєвидами міст Стара Любовня, Братислава (Словаччина), Грац (Австрія), Венеція, Мілан, Комо (Італія), Лугано (Швейцарія), Любляна (Словенія), Будапешт (Угорщина).

Наприкінці поїздки, Павло Горінов, голова оргкомітету з організації поїздки, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», разом зі своїми колегами подякував представникам делегації та вручив свідоцтва учасникам міжнародної культурно-освітньої поїздки.

image2

dsc_4080dsc_4263

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top