У Міністерстві охорони здоров’я України відкрито виставку «Здай кров заради життя»

У Міністерстві охорони здоров’я України відкрито виставку «Здай кров заради життя»

Сьогодні, у Міністерстві охорони здоров’я України відкрито виставку робіт переможців Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», який було проведено серед дітей і молоді України та Литви. Відкриття виставки відбулося за участю в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктора Шафранського, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, Повноважного Міністра Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідаса Кєрушаускаса, заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана, голови журі конкурсу, завідуючого кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика Сергія Рикова, голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» Павла Горінова.

На виставці було представлено роботи 29 переможців конкурсу із 17 регіонів України.

_MG_6501Вітаючи гостей і організаторів, в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський підкреслив, що реалізація таких проектів є свідченням ефективної просвітницької й інформаційної роботи у популяризації безкоштовного донорства в Україні, залучення активної молоді до участі у вирішенні важливих соціальних проблем суспільства. Також Віктор Шафранський подякував литовській стороні за підтримку у проведенні різних гуманітарних заходів на підтримку України.    

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс зазначив, що організація подібних українсько-литовських проектів є яскравим прикладом співпраці інституцій державного і громадянського суспільства: «Приємним продовженням такої взаємодії є молодіжний обмін між представниками наших країн. Переможці з України відвідають Литовську Республіку 19-23 червня 2016 року, ознайомляться з діяльністю Литовського національного центру крові та інших навчальних і медичних установ».

«Цей конкурс – яскрава можливість пропагування ідеї єдності Литви та України, об’єднання молоді обох країн заради миру та майбутнього. Участь молоді у проекті є прикладом для інших робити добрі справи, долучаючись до гарних ініціатив, вірити в силу спільних справ, бути активними та перемагати», – наголосив заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

_MG_6530Сергій Риков, голова журі конкурсу, завідуючий кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Шупика, також висловив вдячність усім учасникам конкурсу з України та Литви, їх наставникам за творчий, неординарний підхід у висвітленні важливої медичної теми._MG_6546

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» висловив сподівання, що виставка робіт переможців Міжнародного українсько-литовського конкурсу знайде своє продовження в стінах партнерських організацій і відомств.   

Учасники заходу із захопленням оглянули виставку робіт, підкреслили їх високий рівень художньої майстерності та зробили спільне фото на пам’ять.

_MG_6580  _MG_6624_MG_6583

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top