Визначено переможців Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків

Визначено переможців Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків “Здай кров заради життя”

Члени журі Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків “Здай кров заради життя” визначили його переможців з української сторони. До складу журі ввійшли:

голова журі:

Сергій Риков, завідувач кафедри офтальмологіїї Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, професор, доктор медичних наук;

члени журі:

Вікторія Шевельова, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України;

Володимир Балибердін, член Національної спілки художників України, лауреат премії імені Катерини Білокур;

Катерина Бабікова, викладач кафедри освіти дорослих Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат сільськогосподарських наук;

Лариса Доценко, редактор Національної телекомпанії України;

Оксана Данильченко, начальник відділу академічної мобільності Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, кандидат філологічних наук;

Олена Бабич, головний спеціаліст Міністерства молоді та спорту України;

Олена Голоцван, національний тренер-консультант з питань збереження здоров’я молоді, лікар-психотерапевт, кандидат медичних наук;

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»;

Тамара Карпенко, заступник генерального директора Державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «УТР»;

Уляна Котлярова, заступник голови правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»;

Юргіс Гедріс, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні.

За підсумками оцінювання робіт було визначено переможців конкурсу з української сторони:

старша вікова група (15-22 роки):

 зайняте І місце:

Залевська Дар’я, студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. С. Грушевського Вінницької області;

Шишка Валерія, студентка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

 зайняте ІІ місце:

Бабаянц Карина, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

Метеля Аміна, вихованка Багатопрофільного молодіжного центру Черкаської міської ради;

Гапляк Богдана, студентка Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської області;

Білик Олександра, студентка Луцького національного технічного університету;

зайняте ІІІ місце:

Петров Сергій, студент Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка;

Худякова Поліна, студентка Харківської гуманітарно-педагогічної академії;

Федішина Ганна, студентка коледжу Луганської академії культури і мистецтв;

Бондар Лоліта, студентка Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара;

Шіхов Димитрій, студент Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну;

Гончар Роман, студент Вищого професійного художнього училища № 5 м. Чернівці;

Ковальчук Марія, студентка Рівненського державного гуманітарного університету;

Сукмановська Марія, вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області;

молодша вікова група (10-14 років):

зайняте І місце:

Коваленко Яна, учениця Новобілоуської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області;

Рогозинський Олександр, учень НВК «Новоайдарська школа – гімназія» Луганської області;

зайняте ІІ місце:

Фордюк Назар, учень Локачинського НВК Волинської області;

Бобочка Яна, вихованка Хустського районного центру позашкільної роботи Закарпатської області;

Барабан Сергій, учень НВК «Маневицька ЗОШ № 2 – гімназія ім. А.П. Бринського» Волинської області;

Ковч Юлія, вихованка Станції юних техніків м. Біла Церква Київської області;

Комарова Дар’я, вихованка Художньої школи м. Краматорськ Донецької області;

зайняте ІІІ місце:

Петелицька Софія, вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Львівської області;

Шпартюк Анастасія, учениця Дніпропетровської СЗШ І-ІІІ ступенів № 76;

Олійник Анастасія, учениця Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв;

Каракай Ірина, вихованка Багатопрофільного молодіжного центру Черкаської міської ради;

Барамідзе Анна, учениця Тарасівського НВК Київської області;

Снігирь Олена, вихованка Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області;

Срипа Марія, вихованка Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості Чернівецької області;

Флорескул Анастасія, учениця Верхньостановецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району Чернівецької області.

Роботи переможців конкурсу буде представлено на сторінці організації у фейсбуці за адресою: https://www.facebook.com/sercedoserca1/ 

Урочисте нагородження переможців заплановано на лютий 2016 року у м. Києві. 

10 Коментарів

  1. Софія коментує:

    Коли і де буде нагородження переможців?Це фінал чи буде наступний етап?

  2. Діма коментує:

    О котрі годині будуть проводитись нагороди? Дякую!

  3. Людмила коментує:

    Скажіть, буть-ласка, на якому сайті можна подивитись роботи переможців?

  4. Тетяна коментує:

    Наша Новобузька ЗОШ І-ІІ ст.№9 прийняла участь у конкурсі малюнків “Здай кров заради життя”, але результатів не повідомили.Переглянувши виставку малюнків свого малюнку не знайшли, хоча висилали на адресу м. Київ, вул.Бакинська, 37-г, оф.306, 04086 від Копійки Олександра. Поясніть чому так сталося.
    На малюнку був зображений пелікан, який пожертвував собою заради життя інших.Квитанція за пересилку теж є.

    • gorinov коментує:

      Доброго дня! А де ви були на виставці? В Міністерстві охорони здоров’я? Так там виставку розміщено з двох сторін коридору, а на фото тільки одна його частина. Не турбуйтесь, роботі всіх переможців і призерів розміщено на виставці в Міністерстві охорони здоров’я України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top