Карандеев

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ РОСТИСЛАВ КАРАНДЄЄВ

привітав учасників і організаторів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків “Здай кров заради життя”

Дорогі друзі!

Від імені Міністерства культури України щиро вітаю всіх учасників, переможців і організаторів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»!

Започаткований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Литовським національним центром крові конкурс малюнків «Здай кров заради життя»  сприяє популяризації ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві, формуванню здорового способу життя серед дітей і молоді.

Проблема донорства в Україні є дуже актуальною, оскільки населення недостатньо обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з його недостатнім висвітленням. Тому поширення такої важливої інформації засобами художньої творчості є надзвичайно ефективною формою роботи.

Вам доступно та влучно вдалося засобами художнього мистецтва висвітлити непросту соціальну проблему.

Роботи більшості учасників конкурсу продемонструвати креативність та особливий підхід їх авторів у розумінні таких важливих і непростих категорій як благодійність та людське співчуття.

Бажаю учасникам конкурсу миру, успіхів, добра та подальших творчих і креативних ідей у реалізації культурно-освітніх проектів!

Ростислав КАРАНДЄЄВ, заступник Міністра культури України

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top