Завершилась міжнародна культурно-освітня поїздка

Завершилась міжнародна культурно-освітня поїздка “Лідерство заради успіху”

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Всеукраїнської асоціації педагогів «Рівний – рівному» у партнерстві зі Словацькою громадською організацією «Амос» з 24 по 31 жовтня 2015 р. відбулась міжнародна культурно-освітня поїздка до Словацької Республіки.

Метою поїздки було впровадження міжнародних програм для підлітків та молоді з питань творчої самореалізації, сприяння інтеграції молоді до європейської спільноти, культурному обміну. У поїздці взяли участь 120 вихованців позашкільних, учнів загальноосвітніх, студентів професійно-технічних, вищих навчальних закладів, педагогів, психологів, керівників навчальних закладів.

Під час поїздки було проведено тренінги «Лідерство заради успіху», спрямованих на формування навичок ефективного спілкування, самопізнання та свідомого ставлення до життєвого вибору, розвиток лідерських якостей та здібностей, вміння працювати в команді.

Учасники поїздки мали можливість ознайомитися з культурною спадщиною європейських міст: Кошице, Стара Любовня, Бардіїв, Кежмарок, Татранська Ломніца, Старий Смоковець, Штребське Плесо (Словаччина), Краків (Польща).

Наприкінці поїздки та за результатами участі у тренінгах Павло Горінов, голова правління ВМГО «Серце до серця» та Наталія Лещук, голова правління ВБА «Рівний – рівному» вручили її учасникам відповідні сертифікати.

image1image2image3image6image8image14image12image10image11image5

 

5 Коментарів

  1. Наталія Немчина коментує:

    Хочу звернутися до батьків, яким не байдужий внутрішній світ і цінності їхніх дітей: відправляйте своїх дітей у подібні поїздки, вони приємно вас здивують після повернення. Які б ми не були дорослі і, здавалося б, досвідчені та розумні у вихованні своїх дітей, та поміч фахівців за тиждень може зробити те, що вам не вдавалось роками. Не шкодуйте для цього нічого, це того варте. Я дуже вдячна людям, які організували цю поїздку, які турбувалися під час неї про мою доньку і зробили щасливішою і мене, бо ж немає для батьків більшого щастя ніж щастя їх дітей.

  2. Діана коментує:

    Скажіть будь ласка, скільки коштувала ця поїздка? І коли будуть ще такі поїздки?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top