Відбулась зустріч в Міністерстві освіти і науки України

Відбулась зустріч в Міністерстві освіти і науки України

У Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч щодо українсько-литовської співпраці в освітній сфері. У заході взяли участь: Інна Совсун, Перший заступник Міністра освіти і науки України, Пятрас Вайтєкунас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця”.

Пятрас Вайтєкунас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литви в Україні, подякував представникам Міністерства освіти і науки України за співпрацю, розповів про успішну співпрацю між навчальними закладами Литви й України, про започатковані конкурси для учнівської та студентської молоді – “Дружать діти на планеті”, “Я – європеєць”, “Єдине серце двох країн”. Також підкреслив важливість і необхідність продовження міжнародного обміну, організації міжнародних культурно-пізнавальних поїздок для дітей і молоді.

У свою чергу, Інна Совсун, Перший заступник Міністра освіти і науки України, запевнила про готовність подальшої співпраці й активну підтримку всіх започаткованих українсько-литовських проектів, які проходять за підтримки Посольства Литви в Україні.

Павло Горінов, голова правління ВМГО “Серце до серця”, поінформував про плани на 2014 рік і проведення різних заходів для учнівської та студентської молоді ВМГО “Серце до серця”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top