janukonisНАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ МАРЮС ЯНУКОНІС

привітав учасників і переможців Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків “Здай кров заради життя”

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю учасників, переможців і організаторів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»!

Приємно вражений, що конкурс викликав зацікавленість у понад 11 тисяч молодих українців і литовців. Це свідчить про Вашу небайдужість та обізнаність. Ви – та частина молоді, яка свідомо обирає активний спосіб життя: через навчання, членство в громадських організаціях, активну участь у культурно-освітньому житті.

Процес розвитку суспільства вимагає створення передумов для формування нових нетрадиційних компонентів у соціальній сфері, саме тому Ваша художня творчість є чудовим прикладом яскравого поширення соціальної діяльності.

Радий, що плідна співпраця між Литвою та Україною у політичній, економічній, соціальній сферах має своє успішне продовження у культурному обміні між юними громадянами двох країн.

Зичу Вам добра, міцного здоров’я, мирного неба, родинної злагоди та творчої наснаги, а переможців конкурсу з України ласкаво запрошуємо у Литву!

Марюс Януконіс,

Надзвичайний і Повноважний Посол

Литовської Республіки в Україні                                          

8 Коментарів

 1. Стефания коментує:

  А всі учасники отримають дипломи?Дякую.

  • gorinov коментує:

   На жаль ні, оскільки робіт надішло близько 11 тисяч замість 130 шт.

   • Стефания коментує:

    Дуже шкода.Адже у положенні про конкурс було написано, що усі учасники отримають дипломи.І про кількість учасників не вказувалось.Тепер поясни дитині, що обіцяний диплом вона не отримає…

    • gorinov коментує:

     У Положенні зазначено, що на фінал конкурсу надсилаються роботи, які перемогли на регіональних етапах, а не всі 500-1000 робіт з регіону всіх бажаючих.

     • Стефания коментує:

      Наші роботи були відправлені до Києва від району.Який ще регіональний етап ми повинні були пройти?Це кому треба було відправити роботи для проходження чергового етапу?
      Та і робіт було до десяти…Так склалося, що усі вони виявилися просто бажаючими…

     • gorinov коментує:

      Про що й мова. А мали відбутися регіональні етапи конкурсу на рівні області

 2. Юля коментує:

  Я не можу надіслати роботу в електронному варіанті. Вибиває помилку. Що в такому випадку робити?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top