Завершився прийом робіт на Всеукраїнський конкурс есе

Завершився прийом робіт на Всеукраїнський конкурс есе “Я – європець”

На фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць” завершився прийом робіт конкурсантів. Список учасників, роботи яких надійшли на конкурс “Я – європеєць” станом на 02.12.2014.

Станом на 02 грудня 2014 року на фінал ІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць” надішли роботи від авторів:

1. Шульга Вікторія, учениця Рибальської ЗОШ -ІІІ ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

2. Кудра Альона, учениця Овруцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Житомирської області.

3. Лаврик Юлія, учениця НВК “СЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія” м. Могилева-Подільського Вінницької області.

4. Герасимов Артем, учень Каховського НВК “Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов” Херсонської області.

5. Євстафієва Дар’я, учениця Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Запорізької обласної ради.

6. Соболь Катерина, учениця Володимирівського НВК Приазовського району Запорізької області.

7. Ярощук Катерина, учениця Малинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуляйпільської районної ради Запорізької області.

8. Кудрявцев Олександр, учень Малинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуляйпільської районної ради Запорізької області.

9. Грушецька Анастасія, учениця Сарненського НВК “Школа-колегіум” Рівненської області.

10. Вержиківська Аліна, учениця Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красилівського району Хмельницької області.

11. Писарєв Ілля, учень Коростишівської гуманітарної гімназії № 5 імені Т.Г. Шевченка Житомирської області.

12. Янголенко Олена, учениця Харківської гімназії № 152.

13. Чернявський Антон, учень Харківської гімназії  № 152.

14. Докучаєв Олег, учень Харківської гімназії  № 152.

15. Гнатченко Юлія, учениця Харківської гімназії  № 152.

16. Коваленко Анастасія, учениця Харківської гімназії  № 152.

17. Герасименко Денис,  учень ЗОШ I-III ступенів № 6 м. Токмак Запорізької області.

18. Шинкар  Христина, учениця Бабинської ЗОШ I-III ступенів Гощанського району Рівненської області.

19. Ковальчук Дмитро, учень Бабинської ЗОШ I-III ступенів Гощанського району Рівненьської області.

20. Дзюмка Юлія, учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 імені П. Кізюна Хмельницької області.

21. Оліщук Інна, учениця Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Хмельницької області.

22. Кирноз Карина, учениця Білопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сумської області.

23. Кочобра Людмила, учениця Біленківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області.

24. Зінченко Катерина, учениця Люботинської гімназії № 1 Харківської області.

25. Ляшенко Анжеліка, учениця Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Харківської області.

26. Шевченко Вероніка, учениця Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області.

27. Усенко Юлія, учениця Артемівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області.

28. Ільченко Дмитро, учень Артемівського НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області.

29. Матвієнко Юлія, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 136 імені П.Д. Говоруненка.

30. Фроленко Ганна, учениця Кривобалківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області.

31. Тур Діана, учениця Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області.

32. Яковенко Максим, учень Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради  Сумської області.

33. Шимкова Богдана, учениця Миньковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвського району Хмельницької області.

34. Бричка Назар, учень Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської області.

35. Борко Валерія, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.

36. Радченко Анна, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.

37. Яковенко Анастасія, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.

38. Глінчевська Олена, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28.

39. Наумович Алла, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської області.

40. Лесковець Євгенія, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської області.

41. Жеребна Аліна, учениця Червонодонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Бакалійської районної ради Харківської області.

42. Ейсмонт Валерія, учениця Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гощанського району Рівненської області.

43. Мамчур Катерина, учениця Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гощанського району Рівненської області.

44. Усач Аліна, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської області.

45. Накорик Вікторія, учениця СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 імені С.В. Гаврилюка Крижопільського району Вінницької області.

46. Салюк Маргарита, учениця Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

47. Єфимович Інна, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Київської області.

48. Чіх Юрій, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Київської області.

49. Окренець Дарія, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня Київської області.

50. Онишко Карина, учениця Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Харківської області.

51. Москвітна Анастасія, учениця Житомирського ліцею № 25 імені М.О.Щорса.

52. Леляк Яна, учениця Ковалинського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів ДНЗ» Київської області.

53. Гірняк Анна, учениця Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської області.

54. Козинець Вадим, учень Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської області.

55. Поліщук Вікторія, учениця Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Миколаївської області.

56. Калініна Кароліна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м. Овруч Житомирської області.

57. Шимонівський Віталій, учень Гвіздської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надвірнянського району Івано-Франківської області.

58. Живун Ірина, учениця Швайківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району Житомирської області.

59. Лисюк Тарас, учень Мирославської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району Житомирської області.

60. Наумович Андрій, учень Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

61. Кручко Анна, учениця Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненської області.

62. Рябущиць Валерій, учень Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

63. Смик Марія, учениця Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Рівненської області.

64. Дубчак Владислав, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Хмільник Вінницької області.

65. Деяк Антон, учень Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївського району Миколаївської області.

66. Северин Тетяна, учениця Буринської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Сумської області.

67. Мосійчук Марина, учениця Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівського району Житомирської області.

68. Волков Богдан, учень Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійського району Харківської області.

69. Овчаров Дмитро, учень Печенізького ліцею імені Г.Семирадського Харківської області.

70. Вустянова Юлія, учениця Октябрської ЗОШ І-ІІІ ступенів Балаклійського району Харківської області.

71. Таргонська Неля, учениця Грушуваського НВК «Дитячий садок – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Барвінківської районної ради Харківської області.

72. Хейлик Артур, учень Вінницького центру професійно-технічної освіти переробної промисловості.

73. Маковей Вікторія, учениця Вільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівського району Житомирської області.

74. Крайнік Олена, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 м.Жмеринки Вінницької області.

75. Калиниченко Юлія, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Дніпропетровської області.

76. Доброва Марія, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Дніпропетровської області.

77. Пільнік Наталія, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Дніпропетровської області.

78. Волкова Тетяна, учениця Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Тернопільської області.

79. Лапунько Алла, учениця Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тернопільської області.

80. Тютюнник Вікторія, учениця Козівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тернопільської області.

81. Притула Альона, учениця Телепинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області.

82. Купріна Анастасія, учениця Енергодарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області.

83. Сагалаєва Ірина, учениця Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зачепилівського району Харківської області.

84. Скотаренко Олена, вихованка Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області.

85. Мартем’янова Анастасія, учениця Зачепилівського ліцею Харківської області.

86. Овсянікова Анастасія, учениця Чернещинського НВК “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Зачепилівського району Харківської області.

87. Затонський Всеволод, учень Навчально-виховного об’єднання № 28 м. Дніпропетровська.

88. Комар Анна, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавської області.

89. Лікарь Тетяна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №16 м.Дніпропетровська.

90. Троїцька Дар’я, учениця Токмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Запорізької області.

91. Гладков Єгор, учень Новодеркульської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.В.Пастухова Біловодського району

Луганської області.

92. Медведєв Герман, учень Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області.

93. Вільна Ксенія, учениця Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області.

94. Шуліка Богдана, учениця Євсузької ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодського району Луганської області.

95. Каліта Анастасія, учениця Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області.

96. Мележик Наталія, учениця Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Біловодського району Луганської області.

97. Охрименко Валентина, учениця Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Житомирської області.

98. Маншин Олександр, учень Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району Хмельницької області.

99. Чеботарьова Аліна, учениця Чкалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області.

100. Харечко Юлія, учениця Сарненського НВК “Школа- колегіум” Рівненської області.

101. Кухта Ангеліна, учениця Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

102. Сойма Олена, учениця Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

103. Гончарова Дарина, учениця Гаврилівського НВК Барвінського району Харківської області.

104. Мисюра Антоніна, учениця Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області.

105. Федів Володимир, учень Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Дніпропетровської області.

106. Краснокутський Денис, учень Зеленогайського НВК Дніпропетровської області.

107. Чумакова Марин, учениця Преображенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дніпропетровської області.

108. Мухіна Анастасія, учениця НВК «Новоайдарська школа-гімназія» Луганської області.

109. Невмержицька Вікторія, учениця Покалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Овруцького району Житомирської області.

110. Яковлєва Аліна, учениця Макіївського ліцею “Інтелект” Донецької області.

111. Ілляшенко Іван, учень Косяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району Київської області.

112. Бондаренко Віталіна, учениця Косяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району Київської області.

113. Гриценко Ліліана, учениця Косяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району Київської області.

114. Мельниченко Павло, учень Косяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Таращанського району Київської області.

115. Орлов Геннадій, учень Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м. Краматорська Донецької області.

116. Стукало Юлія, учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Київської області.

117. Кожевнікова Вікторія, учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Київської області.

118. Антонова Анна, учениця Канівської гімназії ім. Івана Франка Черкаської області.

119. Сокрут Олександра, вихованка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області.

120. Косигіна Анастасія, вихованка Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області.

121. Капуста Анна, учениця Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Херсонської області.

122. Бродзянська Карина, учениця Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Херсонської області.

123. Швиденко Руслана, учениця Новогребельської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської області.

124. Паш Стефанія, учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8.

125. Нікуліна Анна, учениця Харківської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 3.

126. Гаврюшенко Валерія, учениця Харківської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 3.

127. Тяско Інна, учениця Новолецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Закарпатської області.

128. Бабей Ганна, учениця Новолецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Закарпатської області.

129. Козичко Альбіна, учениця Новолецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Закарпатської області.

130. Проданець Аліна, учениця Новолецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Закарпатської області.

131. Драгун Андріана, учениця Новолецької ЗОШ І- ІІІ ступенів Закарпатської області.

132. Чонка Тетяна, вихованка Тячівського районного центру дитячої та юнацької творчості Закарпатської області.

133. Довбнич Марина, учениця Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Закарпатської області.

134. Орсаг Рената, учениця Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Закарпатської області.

135. Сасин Юрій, учень Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Закарпатської області.

136. Сич Дарина, учениця Дрогобицької гімназії ім. Богдана Лепкого Львівської області.

137. Подлєсна Анастасія, учениця Новоспаської ЗОШ І- ІІІ ступенів Приазовського району Запорізької області.

138. Діденко Дмитро, учень Воскресенської ЗОШ І- ІІІ ступенів Приазовського району Запорізької області.

139. Грівас Анастасія, учениця Новодолинської ЗОШ І- ІІІ ступенів Одеської області.

140. Дубина Анна, учениця Овідопільської ЗОШ І- ІІІ ступенів Одеської області.

141. Куюжуклу Олена, учениця Великодолинської ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 Одеської області.

142. Костенко Каріна, учениця Овідопільського НВК “ЗОШ І- ІІІ ступенів – гімназія” ім. Т.Шевченка Одеської області.

143. Шакула Анастасія, учениця Нововолинської ЗОШ І- ІІІ ступенів №8 Волинської області.

144. Короткіх Аліна, учениця Озерненської гімназії Житомирської області.

145. Сич Карина, учениця Озерненської гімназії Житомирської області.

146. Камлай Іванна, учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 Київської області.

147. Жарчинська Катерина, учениця Переяслав-Хмельницької ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 Київської області.

148. Одинець Тарас, учень Переяслав-Хмельницької ЗОШ І- ІІІ ступенів № 2 Київської області.

149. Муравйов Віссаріон, учень Покотилівського ліцею “Промінь” Харківської області.

150. Гулей Ольга, учениця Львівської академічної гімназії.

151. Марковська Ярина, учениця Львівської академічної гімназії.

152. Кос’яненко Соломія, учениця Львівської академічної гімназії.

153. Чех Софія, учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пологівського району Запорізької області.

154. Пожидаєва Олександра, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №53.

155. Юхимовська Діана, учениця Коноплянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівського району Одеської області.

156. Швидка Аліна, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53.

157. Кузькова Галина, учениця Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Харківської області.

158. Хільчевський Богдан, учень Ізюмської гімназії №1 Харківської області.

159. Думіндяк Іванна, учениця Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Харківської області.

160. Лістратова Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 1 Харківської області.

161. Лучнікова Олександра, учениця Ніжинської гімназії №3 Чернігівської області.

162. Лисенко Дар’я, учениця Ніжинської гімназії № 3 Чернігівської області.

163. Черненко Вікторія, учениця Ніжинської гімназії № 3 Чернігівської області.

164. Демченко Вікторія, учениця Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Харківської області.

165. Махарія Адгур, учень Харківської гімназії № 1.

166. Александрова Анна, учениця Харківської гімназії № 1.

167. Безкоровайна Катерина, учениця Покотилівського ліцею “Промінь” Харківської області.

168. Шпак Анастасія, учениця Енергодарського НВК № 1 Запорізької області.

169. Гришукова Кристина, учениця Енергодарського НВК № 1 Запорізької області.

170. Пакунова Катерина, учениця Енергодарського НВК № 1 Запорізької області.

171. Луцишина Катерина, учениця Лисанівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІ ступенів» Старосинявського району

Хмельницької області.

172. Гужва Марія, учениця Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

173. Кушнір Алла, учениця Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку м. Києва.

174. Карловська Марина, вихованка Мукачівського будинку школярів Закарпатської області.

175. Татьянко Олександр, учень Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області.

176. Пашкевич Діана, учениця Баранівської гімназії Житомирської області.

177. Лисюк Ірина, ученицяБаранівської гімназії Житомирської області.

178. Гончарук Вікторія, учениця Баранівської гімназії Житомирської області.

179. Омельченко Дар’я, учениця Харківської гімназії № 34.

180. Силенко Юрій, учень Жукотківської ЗОШ І-ІІ ступенів Чернігівської області.

181. Коптєва Марія, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10.

182. Антипенко Ігор, учень Новопрокопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району Запорізької області.

183. Лазоришинець Любов, учениця Новопрокопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району Запорізької області.

184. Арзуманян Герселія, учениця Новопрокопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району Запорізької області.

185. Самойленко Іванна, учениця Новопрокопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Токмацького району Запорізької області.

186. Дуда Дмитро, учень Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівського району Рівненської області.

187. Клименко Ярослав, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія № 1» м. Хмільник Вінницької області.

188. Рижук Олександр, учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія № 1» м. Хмільник Вінницької області.

189. Хвостенко Єлизавета, учениця Капулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області.

190. Дудник Роман, учень Красилівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – агротехнічний ліцей» ім. Савельєва Київської області.

191. Стойчик Альона, вихованка Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.

192. Ціцар Аліна, учениця Станіславчицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» Київської області.

193. Іщенко Наталія, учениця Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Київської області.

194. Стеценко Марія, учениця Бесідського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Київської області.

195. Кудря Вікторія, учениця Костянтинівської гімназії – Малої академії наук № 1 «Таврія» Мелітопольського району Запорізької області.

196. Білецька Ганна, учениця Новоселівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Новодолазького району Харківської області.

197. Новосад Владислав, вихованець КЗ “Районний Будинок дитячої та юнацької творчості” м. Березне Рівненської області.

198. Тарасюк Юлія, вихованка Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області.

199. Стельмащук Анастасія, учениця Острівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області.

200. Кузнецевєчуте Євгенія, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петропавлівського району Дніпропетровської області.

201. Матяж Марія, вихованка Криворізького міського палацу дитячо-юнацької творчості “Горицвіт” Дніпропетровської області.

202. Палій Лідія, учениця Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області.

203. Котречко Олег, учень Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

204. Шміголь Дарія, учениця Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету.

205. Мокрєцова Альона, учениця Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Чернігівської області.

206. Устименко Софія, учениця Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 Чернігівської області.

207. Цимбалюк Олександра, учениця Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

208. Ільчук Діана, учениця Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

209. Смєшкова Марія, учениця Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

210. Хлюпка Валерія, учениця Петропавлівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Харківської області.

211. Шеремет Руслан, учень Курилівського ліцею Харківської області.

212. Тютюнник Поліна, учениця Сеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області.

213. Прочкарук Дмитро, учень Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області.

214. Колесник Валерія, учениця Лісностінівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської області.

215. Бездєнєжна Дар’я, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Луганської області.

216. Богучарська Аліса, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Луганської області.

217. Кашура Ольга, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Луганської області.

218. Пукалова Катерина, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 Луганської області.

219. Галушка Анжеліка, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області.

220. Волочій Соломія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 м. Бурштин Галицького району Івано-Франківської області.

221. Сиренко Влад, вихованець Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради.

222. Хазан Андрій, учень Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій.

223. Макарова Ганна, вихованка Міського дитячо-молодіжного центру Дніпропетровської міської ради.

224. Трачук Лев, учень Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Дніпропетровської області.

225. Степаненко Владислав, учень Криворізької ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів № 4 Дніпропетровської області.

226. Лядецький Михайло, учень Павлоградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Дніпропетровської області.

227. Джоджик Роман, учень Кременецького ліцею ім. У.Самчука Тернопільської області.

228. Січко Наталія, учениця НВЗ «І-ІІІ ступенів-ліцей» смт. Стрижавка Вінницької області.

229. Завгородня Софія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м. Бровари Київської області.

230. Яцевська Ольга, учениця Павлоградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Дніпропетровської області.

231. Железняк Анна, учениця Новобілоуської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області.

232. Бурма Юлія, учениця Володимирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області.

233. Бова Ганна, учениця Володимирецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Рівненської області.

234. Смаглій Мар’яна, учениця Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Київської області.

235. Гаврилюк Дмитро, учень Дальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області.

236. Глінська Анастасія, учениця Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Комінтернівського району Одеської області.

237. Камалова Аліна, учениця Южненської авторської експериментальної спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів М.П.Гузика Одеської області.

238. Касьян Єлизавета, учениця Южненської авторської експериментальної спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів М.П.Гузика Одеської області.

239. Павловцев Володимир, учень Затоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Білгород-Дністровського Одеської області.

240. Сивак Юлія, учениця Вилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Кілійського району Одеської області.

241. Топтигіна Надія, учениця Вилківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» Кілійського району Одеської області.

242. Царенко Влада, учениця Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянського району Одеської області.

243. Федоренко Марина, учениця Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни Харківської області.

244. Андрющенко Вікторія, учениця Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області.

245. Товстенко Тетяна, учениця Великодимерського НВК Броварського району Київської області.

246. Іваненко Юлія, учениця Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Київської області.

247. Іванченко Вікторія, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.

248. Стоянова Дарина, учениця Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Київської області.

249. Маркович Олег, учень Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Київської області.

250. Олексин Тамара, учениця Войнилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області.

251. Гук Надія, учениця Калуської гімназії Калуської міської ради Івано-Франківської області.

252. Загоруйко Людмила, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 Івано-Франківської міської ради.

253. Качак Христина, учениця Голинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області.

254. Лукач Олег, вихованець Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

255. Заяць Роман, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 90 м.Львова.

256. Спринь Христина, учениця НВК “Школа-ліцей “Оріяна” м. Львова.

257. Космина Юлія, учениця СЗШ № 84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської м. Львова.

258. Малиш Богдан, учень СЗШ № 96 м. Львова.

259. Кругова Катерина, учениця  СЗШ № 13 м. Львова.

260. Єсикова Олена, учениця Надєждинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Одеської області.

261. Приймаченко Олександра, учениця НВК “ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів-гімназія” смт. Сарати Одеської області.

262. Стоянова Єлизавета, учениця Плахтіївського НВК “ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)” Одеської області.

263. Іванова Ксенія, учениця НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей” смт. Сарати Одеської області.

264. Чернявська Альона, учениця Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 94.

265. Мельниченко Максим, учень Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області.

266. Василевська Тетяна, учениця Балабинського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-гімназія “Престиж” Запорізької області.

267. Козлова Юлія, учениця Лисогірського НВК “ЗНЗ – ДНЗ” Запорізької області.

268. Єрмакова Ксенія, учениця Запорізького багатопрофільного ліцею № 62.

269. Петренко Анна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Олександрівського району Кіровоградської області.

270. Соколов Ярослав, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Києва.

271. Гулевич Віта, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Києва.

272. Глущенко Тетяна, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 м. Києва.

273. Носкова Віра, учениця НВО “Олександрійська гімназія ім. Т.Шевченка –ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв” Кіровоградської області.

274. Климук Ірина, учениця  НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 19 – ДНЗ “Лісова казка” Кіровоградської області.

275. Цибульська Ганна, учениця  НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – ДНЗ “Лісова казка” Кіровоградської області.

276. Словінська Альона, учениця НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” Кіровоградської області.

277. Шугурова Анна, учениця НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа” Кіровоградської області.

278. Вельгас Анастасія, учениця Полонського НВК № 2 “ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум” Хмельницької області.

279. Березніцький Дмитро, учень Чотирбоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області.

280. Бородуля Марія, учениця  Шепетівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” Хмельницької області.

281. Загаровська Анастасія, учениця СЗШ №15 м. Хмельницького.

282. Коваль Богдан, учень Ярмолинецького технологічного ліцею Хмельницької області.

283. Силютіна Дар’я, учениця  СЗШ №15 – ЗНЗ І-ІІІ ступенів м. Новомосковська Дніпропетровської області.

284. Коростельов Володимир, учень СЗШ №15 – ЗНЗ І-ІІІ ступенів м. Новомосковська Дніпропетровської області.

285. Опанасенко Анастасія, учениця Ніжинського ліцею при НДУ ім. М.Гоголя.

286. Кузьмич Тетяна, учениця Вежицького НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Рокитнівського району Рівненської області.

287. П’ятковський Віталій, учень Устинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області.

288. Волошин Владислав, учень Устинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області.

289. Качина Євгеній, вихованець Устинівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області.

290. Заячківська Аліна, учениця Тлумацької гімназії Івано-Франківської області.

291. Мітєва Анастасія, учениця Мануйлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Приморської районної ради Запорізької області.

292. Цибулько Наталія, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 91.

293. Діденко Ярослава, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 91.

294. Венгеровська Анна, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 91.

295. Ольховик Катерина, учениця Славутицького ліцею Київської області.

296. Патокін Руслан, учень Лисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської районної ради Донецької області.

297. Підгайна Олена, учениця Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської районної ради Донецької області.

298. Садиков Олександр, учень Гришинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської районної ради Донецької області.

299. Глебська Єлизавета, учениця Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської районної ради Донецької області.

300. Рибальченко Інна, учениця Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської області.

301. Сивокінь Тетяна, учениця Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Полтавської області.

302. Скиба Віталій, учень Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Полтавської області.

303. Васьковська Ангеліна, учениця Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Полтавської області.

304. Бондаренко Андрій, учень Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської області.

305. Кикоть Артем, учень Криворізької гімназії №127 Дніпропетровської області.

306. Плоха Ольга, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 73 Дніпропетровської області.

307. Грінівецький Андрій, учень Ренійської гімназії Одеської області.

308. Панагія Людмила, учениця Котловинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ренійського району Одеської області.

309. Узун Ірина, учениця Нагірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ренійського району Одеської області.

310. Петкова Світлана, учениця Ренійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Одеської області.

311. Арабаджи Анастасія, учениця Котловинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ренійського району Одеської області.

312. Яковенко Оксана, учениця Володарськ-Волинського НВК “ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів №1″.

313. Багно Ольга, учениця СЗШ №45 м. Дніпропетровська.

314. Степаненко Вікторія, учениця СЗШ №45 м. Дніпропетровська.

315. Концуров Михайло, учень Сєвєродонецької гуманітарно-естетичної гімназії Луганської області.

316. Сайфи Анжеліка, учениця Володимирецького районного колегіуму Рівненської області.

317. Касюдик Ірина, учениця Володимирецького районного колегіуму Рівненської області.

318. Оніщук Ірина, учениця Володимирецького районного колегіуму Рівненської області.

319. Опар Ірина, учениця Бортниківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Тлумацького району Івано-Франківської області.

320. Очкусь Діана – Анна, учениця СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. Івана Франка м. Львова.

321. Каменська Ангеліна, учениця ССЗШ І-ІІІ ступенів № 45 м. Львова.

322. Рибак Оксана, учениця НВК ім. В.Симоненка м. Львова.

323. Ханнак Софія, учениця НВК ім. В.Симоненка “Спеціалізована школа І ступеня – гімназія” м. Львова.

324. Луцишин Анастасія, учениця ССЗШ № 46 ім. В. Чорновола м. Львова.

325. Неборак Ярина-Марія, учениця гімназії “Євшан” м. Львова.

326. Петрунів Софія, учениця СЗШ № 68 м. Львова.

327. Колещук Христина-Анна, учениця ССЗШ № 75 м. Львова.

328. Спринчук Софія, учениця ССЗШ №15 м. Львова.

329. Бурдьо Божена, учениця Львівської української гуманітарної гімназії ім. О. Степанів.

330. Дубчак Інна, учениця Кременецького ліцею ім. У. Самчука Тернопільської області.

331. Совик Яна, учениця Кременецького ліцею ім. У. Самчука Тернопільської області.

332. Трайзе Кристина, учениця  СЗШ №12 – ЗНЗ І-ІІІ ступенів м.Новомосковська Дніпропетровської області.

333. Пустовойтенко Оксана, учениця  СЗШ №12 – ЗНЗ І-ІІІ ступенів м.Новомосковська Дніпропетровської області.

334. Ремига Олександр, учень Царедарівський НВК Лозівського району Харківської області.

335. Маковій Яна, учениця Вашківецької  ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області.

336. Кисилися Юлія, учениця Міліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області.

337. Романюк Тетяна, учениця Мигилівського НВК Чернівецької області.

338. Шуптарська Зоряна, учениця Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району Тернопільської області.

339. Фостата Оксана, учениця Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району Тернопільської області.

340. Шишка Валерія, учениця Київської спеціалізованої школи № 246.

341. Бабаянц Карина, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області.

342. Куруц Олександра, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів №4 Закарпатської області.

343. Паук Олександр, учень Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів №4 Закарпатської області.

344. Попович Мирослава, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів №4 Закарпатської області.

345. Ставицька Вероніка, учениця Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ–ІІІ ступенів  «Січовий колегіум» Запорізької області.

346. Видеш Ілля, учень Чернігівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М. Темника Запорізької області.

347. Щур Ольга, учениця Кривицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

348. Дерачиць Ніна, учениця Туменського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Рівненської області.

349. Бабаянц Олександра, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області.

350. Сахвон Мирослава, учениця Дубровицького НВК “Ліцей-школа” Рівненської області.

351. Мелашенко Тетяна, учениця Людинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. К.Хомич Рівненської області.

352. Монат Мілана, учениця НВК №41 м. Дніпропетровська.

353. Голас Катерина, учениця  НВК ” ЗОШ І-ІІІ ступенів- гімназія” м. Горохів Волинської області.

354. Медведь Олександр, учень Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Херсонської області.

355. Кітриш Ігор, учень Херсонського НВК “ЗОШ І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум” № 51 Ім. Г.О.Потьомкіна.

356. Гелетіна Надія, учениця Херсонського НВК “ЗОШ ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства”.

357. Чопенко Микита, учень Каховської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Херсонської області.

358. Баранчук Олена, учениця Червоноблагодатненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Горностаївського району Херсонської області

359. Маньковська Світлана, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 ім. В.Г.Короленка.

360. Башинський Роман, учень Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

361. Мулик Анна, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

362. Масловська Ірина, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

363. Стоцька Ольга, учениця  Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

364. Опанасюк Інна, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 ім. В.В.Бражевського.

365. Сітайло Максим, учень Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20.

366. Кернякевич Олександр, учень Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Галицького району Івано-Франківської області.

367. Булах Вікторія, учениця Переяслав-Хмельницької школи – інтернат І-ІІІ ступенів Київської області.

368. Бумар Анна, учениця Переяслав-Хмельницької школа – інтернат І-ІІІ ступенів Київської області.

369. Мудрий Роман, учень Львівської СЗШ І-ІІІ ступенів №44.

370. Фесун Софія, учениця СЗШ №22 ім. Стефаника м. Львова.

371. Гринчак Христина, учениця КНВК «Школа-садок» № 94 м. Львова.

372. Кіндрат Марія-Софія, учениця СЗШ №23 м. Львова.

373. Клименко Христина, учениця СЗШ № 33 м. Львова.

374. Ганинець Вікторія, учениця  Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Закарпатської області.

375. Яковенко Оксана, учениця Володарськ-Волинського НВК “ДНЗ – ЗНЗ І-ІІІ ступенів” № 1 Житомирської області.

376. Таршина Юлія, учениця Харківського НВК № 45 “Академічна гімназія”.

377. Дуккер Альбіна, учениця Харківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54.

378. Гурінчук Валерій, учень Харківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 54.

379. Набатян Христина, учениця Харківської гімназії № 65.

380. Титар Надія, учениця Харківської  гімназії № 65.

381. Федоренко Анастасія, вихованка Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

382. Аліфанова Катерина, вихованка Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

383. Малишев Дмитро, учениця Цюрупинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Херсонської області.

384. Покора Михайло, учень СЗШ № 68 м. Львова.

385. Ладика Ірина, учениця СЗШ № 62 м. Львова.

386. Мушак Анна-Марія, учениця Львівської гімназії “Престиж”.

387. Міщанин Вікторія, учениця ЗОШ № 3 м. Новояворівська Львівської області.

388. Єфанова Марія, учениця Вищого професійного училища № 20 м. Львова.

389. Ярега Анна, учениця Львівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 82.

390. Добушовська Дарія, учениця СЗШ № 49 м. Львова.

391. Чорнобай Марія, учениця СЗШ № 42 м. Львова.

392. Яворська Христина, учениця Львівської ЗОШ № 70.

393. Александрова Вікторія, учениця СЗШ № 42 м. Львова.

394. Гайович Юлія, учениця Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області.

395. Сухара Наталія, учениця Кічерельської ЗОШ І-ІІ ступенів Хустського району Закарпатської області.

396. Сабов Ксенія, учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області.

397. Вовчок Іван, учениця Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Василя Вовчка Хустського району Закарпатської області.

398. Орос Віолета, учениця Велятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області.

399. Сорокина Інна, учениця Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ріпкинського району Чернігівської області.

400. Євсієнко Дарія, учениця Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ріпкинського району Чернігівської області.

401. Тимошенко Ярослава, учениця Пісківського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

402. Антолик Мар’яна, учениця Великопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Виноградівського району Закарпатської області.

403. Попович Марія, учениця Пасіцької ЗОШ І-ІІ ступенів Свалявського району Закарпатської області.

404. Маруженко Діана, учениця Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 78.

405. Мовсесян Кармен, учениця Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 78.

406. Ковбасюк Анастасія, учениця Вінницького вищого професійного училища № 7.

407. Найгебаров Мартін, учень Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3.

408. Холмовська Крістіна, учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19.

409. Перечинська Вікторія, учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19.

410. Влад Ольга, учениця Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

411. Щербей Олександр, учень Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

412. Доценко Марія , учениця Харківського ліцею № 161 “Імпульс”.

413. Щевельова Анастасія, учениця Харківського НВК № 74.

414. Капашина Анастасія, учениця Харківської ЗОШ № 145.

415. Зінченко Марина, учениця Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11.

416. Романенко Анна, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 61.

417. Сайко Валентина, учениця Делятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Надвірнянського району Івано-Франківської області.

418. Ткачук Наталія, учениця Бродецьої ЗОШ І-ІІІ ступенів Козятинського району Вінницької області.

419. Драчук Юлія, учениця СЗОШ І-ІІІ ступенів с.Багрінівці Літинського району Вінницької області.

420. Сорочинська Анна, учениця Гуманітарної гімназії № 1 ім. М.І.Пирогова м. Вінниці.

421. Білецька Валерія, учениця НВК “СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Гайсина Вінницької області.

422. Максімова Олександра, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Бара Вінницької області.

423. Хачатар’ян Каріна, учениця Великочернеччинської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів Сумської області.

424. Сєдих Вікторія, учениця Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Сумської області.

425. Шульга Вікторія, учениця Рибальської ЗОШ І-ІІІ ступенів Охтирського району Сумської області.

426. Ємцева Іванна-Яна, учениця Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8.

427. Шинкар Максим, учень Лебединської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Сумської області.

428. Тищенко Тетяна, учениця Томаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Дніпропетровської області.

429. Цимбал Олександр, учень Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Дніпропетровської області.

430. Крейтор Анастасія, учениця Трикратської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вознесенського району Миколаївської області.

431. Литвенюк Сергій, учень Трикратської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вознесенського району Миколаївської області.

432. Притиковська Тетяна, учениця Михайло-Коцюбинської гімназії Чернігівського району Чернігівської області.

433. Гнедко Вікторія, учениця Зарічненської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів Рівненської області.

434. Овсюк Юрій, учень Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Петрівського району Кіровоградської області.

435. Нечипуренко Дарія, учениця Болградського НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей” Одеської області.

436. Шмалій Анна, учениця Подовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області.

437. Єні Ірина, учениця Житомирської міської гуманітарної гімназії.

438. Піднебесний Ярослав, учень Гончарівської гімназії Чернігівської області.

439. Григориченко Діана, учениця Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Чернігівської області.

440. Алексеєнко Юлія, учениця Вельбівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

441. Горобець Вікторія, учениця НВК “Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла – садок)” Рівненської області.

442. Чумак Алла, учениця Грем’яцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

443. Зима Олександр, учень Здолбунівської гімназії Рівненської області.

444. Кравчук Денис, учень Здолбунівської гімназії Рівненської області.

445. Рогульчик Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії Рівненської області.

446. Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії Рівненської області.

447. Максимчук Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії Рівненської області.

448. Вакуленко Дарина, учениця НВК “Гайворонська гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5″ Кіровоградської області.

449. Михальченко Олег, учень НВК “Гайворонська гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №5″

450. Павленко Ірина, учениця Гайворонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Кіровоградської області.

451. Кійко Олександр, учень Фінансово-економічного коледжу Буковинського державного фінансово-економічного університету.

452. Кашул Сергій, учень Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю.

453. Телепчук Максим, учень Михалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокирянського району Чернівецької області.

454. Іванчикова Юлія, учениця Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернівецької області.

455. Гуцул Каріна, учениця Селищанського НВК Чернівецької області.

456. Лишняк Альона, учениця Новоборівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ліцей Володарськ-Волинського району Житомирської області.

457. Фальковська Анна, учениця Новоборівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ліцей Володарськ-Волинського району Житомирської області.

458. Мовчан Євгеній, учень Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Уманського району Черкаської області.

459. Плахотнюк Вікторія, учениця Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  ім. М.Ф.Ватутіна Черкаської області.

460. Шостак Ірина, учениця Черкаської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г.Шевченка.

461. Вертель Марина, учениця Златоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області.

462. Годунова Вікторія, учениця Златоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області.

463. Аникєєнко Катерина, учениця Златоустівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваського району Донецької області.

464. Хамраєва Олена, учениця Кирилівського НВК Волноваського району Донецької області.

465. Кушнір Валерія, учениця Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Донецької області.

466. Діхтяр Євгенія, учениця Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Донецької області.

467. Овчиннікова Валерія, учениця Волноваського ліцею Донецької області.

468. Мачуліна Тетяна, учениця Волноваського ліцею Донецької області.

469. Ладошко Олена, учениця Народицької гімназії Житомирської області.

470. Пивовар Наталія, учениця Народицької гімназії Житомирської області.

471. Пожарський Ярослав, учень Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

472. Клановець Дар’я, учениця  Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

473. Клановець Анжела, учениця Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

474. Даниленко Євген, учень Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

475. Паршукова Марія, учениця Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

476. Кондратенко Олександр, учень Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області.

477. Драниця Олена, вихованка Летичівського районного центру творчості дітей та юнацтва Хмельницької області.

478. Баглай Вероніка, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

479. Дорошенко Ольга, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

480. Мекшун Анжела, вихованка Чернігівського районного будинку школяра.

481. Череда Світлана, вихованка Остерського будинку творчості дітей та юнацтва Чернігівської області.

482. Гогохія Валерія, учениця Варвинської районної гімназії Чернігівської області.

483. Матяж Марія, вихованка Чернігівського міського палацу дитячо-юнацької творчості “Горицвіт”.

484. Сова Юлія, учениця Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1

485. Романюк Богдана, учениця Маяківського НВК “ЗОШ – інтернат – І-ІІІ ступенів лінгвістичний ліцей” Волинської області.

486. Круш Тетяна, вихованка Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

487. Колеснікова Юлія, учениця Луцького педагогічного коледжу.

488. Медведько Інна, учениця Луцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 – професійний ліцей» Луцької міської ради.

489. Кісанова Шаміра, учениця Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської області.

490. Нестеренко Надія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси.

491. Орел Андрій, учень Черкаської гімназії № 9 ім. О.М.Луценка.

492. Мовчан Євгеній, учень Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Уманського району Черкаської області.

493. Щербина Владислав, учень Смілянського НВК “ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15″ Черкаської області.

494. Рижук Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Уланів Хмільницького району Вінницької області.

495. Федонюк Любов, учениця ЗШ І-ІІІ ступенів с. Качанівка Вінницької області.

496. Швець Олександр, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Уланів Вінницької області.

497. Яцюк Єлизавета, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Уланів Вінницької області.

498. Свічкар Юрій, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Мар’янівка Хмільницького району Вінницької області.

499. Кравець Олександра, учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області.

500. Закревська Дарія, учениця Варязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

501. Мисарович Орися, учениця Варязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

502. Яцейко Вікторія, учениця Варязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

503. Серженік Ярослава, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

504. Маркітан Юлія, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

505. Шлайфер Маргарита, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

506. Дзюбенко Ольга, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

507. Шлапак Катерина, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

508. Коваль Ольга, учениця Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького НАУ.

509. Хівренко Дарія, учениця Львівської середньої загальноосвітньої школи імені М. Лобачевського.

510. Козак Оксана, учениця Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи № 3.

511. Федорюк Зоя, учениця Львівської лінгвістичної гімназії.

512. Гнатовський Андрій, учень 11 класу Одеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 41.

513. Назарчук Карина, учениця Нестерянської спеціалізованої різнопрофільної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оріхівського району Запорізької області.

514. Мельник Ольга, учениця Варязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області.

515. Щабельська Поліна, учениця Першої української гімназії м. Миколаєва.

516. Біланенко Костянтин, учень Першої української гімназії м. Миколаєва.

517. Кравченко Аліна, учениця Новобузької гімназії Миколаївської області.

518. Рагнєв Артем, учень Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 46.

519. Зуєва Яна, учениця Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області.

520. Гоман Тетяна, учениця Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.

521. Трибой Руслан, учень Помічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Добровеличківського району Кіровоградської області.

522. Ухіна Ольга, учениця Помічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Добровеличківського району Кіровоградської області.

523. Онойко Олена, учениця Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області.

524. Пономаренко Вероніка, учениця Миколаївського обласного будинку художньої творчості.

525. Гожа Віктор, учень Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

526. Ясинова Дарина, учениця  Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

527. Лозян Руслана, учениця Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненської області.

528. Онищук Богдана, учениця Старобілоуської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівської області.

529. Доценко Юлія, учениця Количівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернігівського району Чернігівської області.

530. Свириденко Марина, учениця Михайло-Коцюбинської гімназії Чернігівської області.

531. Шкодин Уляна, учениця Верхнячківського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” Сколівського району Львівської області.

532. Єрмачкова Дар’я, учениця Гетьманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

533. Кузьменко Дарина, учениця Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 161.

534. Челнінська Вікторія, учениця Іллічівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.

25 Коментарів

  1. Галина коментує:

    Скажіть, будь ласка, учні самі повинні відсилати свої роботи прямо на вашу адресу?

    • gorinov коментує:

      Роботи разом ізсупровідними листами мають надсилатися відповідно до Положення про конкурс.

  2. Віталій Півторак коментує:

    Підкажіть, будь ласка, чому немає серед учасників конкурсу Гук Надії з Калуша?!

  3. ira коментує:

    Чи є ще інші роботи з Волинської області?

  4. Роман коментує:

    Чи можливо, що ви опублікували учасника і підписали, що він з іншої школи? Адже робота була надіслена, ім*я вірне, а от школа інша пише.

  5. Роман коментує:

    №369. Учень не ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а СЗШ І-ІІІ ступенів №44

  6. Ірина коментує:

    Захарчук Ірина Василівна, Городницька ЗОШ І-ІІІ ст., Новоград-Волинський район, Житомирська обл.
    Чому немає в списку??

  7. Сергій коментує:

    Чи всі учасники з Миколаївської області опубліковані?

  8. Оксана Павлів коментує:

    У номерах 500-502 зазначено Сокольський район, правильно має бути Сокальський район.Скажіть, будь ласка, чому нема роботи Мельник Ольги, учениці Варязької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сокальського району Львівської області (відсилалось 4 роботи разом : Мисарович О, Яцейко В, Закревська Д.)
    .Дякую!!!!!!!!

  9. Наталя коментує:

    Скажіть, будь ласка, чому в списку немає жодної роботи з Миколаєва?

    • gorinov коментує:

      Роботи з Миколаєва прийшли пізніше 1 грудня, але членами жюрі вони розглядаються.

  10. Ольховик Анастасія коментує:

    Доброго дня! Коли будуть опубліковані результати?

    • gorinov коментує:

      Доброго дня! Очікуємо, що результати будуть опубліковані на цьому тижні.

  11. Оксана коментує:

    Доброго дня! Можно дізнатися результати всіх учасників та побачити тексти робіт переможців? Дякую!

    • gorinov коментує:

      Результати опубліковані на сайті. Деякі роботи викладені в інтернеті

  12. Агнатолий коментує:

    Скажіть, будь ласка, де можна проглянути твори переможців (І-ІІІ місця)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top