У Вільнюсі відбулася акція «Єдине серце»

У Вільнюсі відбулася акція «Єдине серце»

11 березня 2014 року на центральній площі Лукішкю міста Вільнюса (Литва) українськими громадськими, освітніми організаціями, Посольством України в Литві у співробітництві з Сеймом Литовської Республіки було організовано проведення багатотисячної громадянської акції «Єдине серце», присвяченої вшануванню учасників подій на Майдані Незалежності м.Київ та на підтримку незалежності та суверенітету України.

У заході взяли участь Спікер Сейму Литви Лорета Граужинєнє, Прем’єр-міністр Литви Альгірдас Буткявічюс, Віце-спікери Сейму Литви Гедимінас Кіркілас і Пятрас Ауштрявічюс, співробітники Посольства, члени української делегації та представники литовської громадськості.

Учасники заходу виконали Гімни України та Литви, а також розгорнули 200-метрові Державні прапори України та Литви, символічно поєднавши їх у формі серця.

Високопосадовці Литви високо оцінили спільні прагнення українського та литовського народів до європейських цінностей, розвитку прав і свобод, реалізації спільних українсько-литовських проектів у різних суспільних галузях.
Актив української громади та представники литовської громадськості взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку в історичному центрі м.Вільнюс.

Також під час перебування української делегації у Литві відбулися зустрічі з представниками освітніх, громадських організацій Литовської Республіки.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», також звернувся до учасників акції, подякував за підтримку європейської інтеграції та суверенітету України литовською стороною та висловив сподівання, що дружба між Україною та Литвою буде міцнити, розвиватися та продовжуватись у багатьох сферах суспільного життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top