Відбулося нагородження переможців ІІ конкурсу

Відбулося нагородження переможців ІІ конкурсу

Відбулося нагородження переможців ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу «Дружать діти на планеті»

У Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців ІІ міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій “Дружать діти на планеті” за участю заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського, Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Пятраса Вайтєкунаса, начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України Олексія Лазаренка, помічника Міністра молоді та спорту України Олени Бабич, голови Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця”.

На фінал конкурсу надійшло понад 3000 робіт, автори яких – учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки.

Вітаючи переможців конкурсу, Борис Жебровський зазначив, що між українським і литовським народами велика спільна історія, традиції, цінності та культурна спадщина, підкреслив високий рівень робіт, які були представлені на конкурс і запропонував організувати виставку дитячих робіт у всіх відомствах, що організовували конкурс.

«Проведенням подібних творчих конкурсів складно здивувати, оскільки їх проводять багато організацій, але цей проект унікальний. По- перше, давно не бачив робіт настільки оригінальними та цікавими. По-друге, у дитячих творах мистецтв немає нічого агресивного, в них все лишень світле. І, наостанок, всі діти за своєю природою – друзі. Ми це бачимо сьогодні в залі, а також в їх роботах», – додав заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський.

«Представники відразу трьох відомств – МВС, Міністерств освіти і науки, молоді та спорту, а також Посольства Литовської Республіки в Україні прийняли правильне і важливе рішення – інвестувати в майбутнє і дружбу наших дітей. Переможцям конкурсу пропоную розмістити свої творчі роботи в литовському посольстві, щоб ми мали можливість ознайомити з ними велику кількість наших відвідувачів», – зазначив Пятрас Вайтекунас і підкреслив, що це дуже важливо, оскільки діти матимуть можливість більше спілкуватися і ділитися своїми успіхами.

У свою чергу начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Олексій Лазаренко розповів про те, що перехід від каральної моделі міліції до відновної неможливий без широкої інформаційної та профілактичної складової.

Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця”, висловив вдячність усім учасникам, переможцям, співорганізаторам, меценатам і партнерам конкурсу за активну громадську діяльність і пропаганду українсько-литовської єдності.

Метою міжнародного конкурсу, яких проходив у січні-травні ц.р. в усіх регіонах України та Литовської Республіки є налагодження партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою в молодіжній, освітній, культурній сферах, утвердження та пропаганди здорового способу життя, виявлення та підтримка талановитих підлітків.

Понад 40 переможців отримали нагороди за трьома номінаціями: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров’я», «Я і моя безпека».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top