Відкрито виставку робіт конкурсу «Дружать діти на планеті»

Відкрито виставку робіт конкурсу «Дружать діти на планеті»

30 травня ц.р. у Центрі культури та мистецтв Міністерства внутрішніх справ України відкрито виставку найкращих робіт учасників ІІ-го Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті».

Відкриття виставки відбулося під час урочистостей, присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

У заходах взяли участь Віталій Захарченко, Міністр внутрішніх справ України, Борис Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України, Сергій Глущенко, перший заступник Міністра молоді та спорту України, Марюс Януконіс, заступник Посла Литовської Республіки в Україні, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Під час святкового концерту було проголошено фінал ІІ-го міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті», який проходив з січня по травень ц.р. у всіх регіонах України та Литовської Республіки у трьох номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров’я», «Я і моя безпека». На фінал конкурсу надійшло понад 1000 робіт, автори яких – учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки. Результати конкурсу будуть оприлюднені 3 червня ц.р., а нагородження переможців відбудеться 27 червня ц.р. у Посольстві Литовської Республіки в Україні.

Вітаючи дітей зі святом, Б.Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України подякував учасникам конкурсу за чудові роботи, які демонструють бажання дітей жити в безпечній країні, бути здоровими та щасливими, а дорослим піднімають настрій та дарують тепло дитячих сердець.

Сергій Глущенко привітав учасників, побажав їм залишатися такими веселими, активними та творчими, як сьогодні. «Творіть, малюйте, знімайте на фото- та відеокамери. Пробуйте себе в різних справах, лише тоді ви зрозумієте, в чому полягає ваш талант і почнете його розвивати. Єдиний рецепт щасливого життя – займатися тим, що тобі подобається і виходить. Шукайте та знайдіть себе», – зауважив перший заступник Міністра молоді та спорту України.

Марюс Януконіс, заступник Посла Литовської Республіки в Україні привітав усіх учасників концерту з Міжнародним днем захисту дітей та побажав міцного здоров’я, вірних і надійних друзів та здійснення всіх творчих задумів, а також підкреслив високий рівень представлених робіт, які чудово прикрасили глядацьку залу Центру культури та мистецтв Міністерства внутрішніх справ України.

По завершенню концерту Павло Горінов, який очолив команду членів журі Міжнародного конкурсу, разом із колегами розпочали підсумкове засідання журі по визначенню переможців конкурсу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top