ІІ-ий Міжнародний конкурс «Дружать діти на планеті»

ІІ-ий Міжнародний конкурс «Дружать діти на планеті»

За підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» заплановано проведення ІІ-го Міжнародного литовсько-українського конкурсу плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті».

Конкурс проходитиме відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік (наказ МОНмолодьспорту від 13.12.2012 № 1409), у лютому – червні 2013 року.

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Український державний центр позашкільної освіти, Державна служба молоді та спорту України, Міністерство внутрішніх справ України за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, Посольства України в Литовській Республіці, а також з литовської сторони – Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Литовський центр дітей і молоді, Посольство Литовської Республіки в Україні, Литовська громадська організація «Від серця до серця», Анікщяйська гімназія імені А.Вєнуоліса.

Конкурс малюнків (плакатів) і фотографій проводиться серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-3 курсів професійно- технічних, вищих навчальних закладів України і Литовської Республіки на тему: «Дружать діти на планеті!». Конкурс проводиться в 3-х номінаціях: «Дружба наших країн», «Я і моє здоров’я», «Я і моя безпека».

Конкурс проводиться в два тури.

Перший тур проводять регіональні організаційні комітети (управління освіти і науки, молоді та спорту, служби у справах дітей, позашкільні навчальні заклади) України і Литовської Республіки.

Другий завершальний тур проводить Організаційний комітет, який формується Організаторами Конкурсу.

Основними цілями і завданнями Конкурсу є:
– формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на Міжнародному рівні;
– розвиток культурних, освітніх навичок у юних громадян в рамках співпраці України і Литви;
– підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників.

Для участі у першому турі Конкурсу авторові необхідно підготувати плакат (малюнок) або фотографію, відповідний цілям Конкурсу, і не пізніше 19 квітня 2013 року надати його на розгляд до регіонального організаційного комітету або вищого навчального закладу.

Роботи переможців першого туру Конкурсу в строк до 10 травня 2013 року надсилаються до Українського державного центру позашкільної освіти (Україна, м. Київ, Кловський узвіз, 8, 01021) разом із супровідним листом, у якому вказуються прізвище, ім’я учасника, місце навчання, контакти, назва номінації. Електронна адреса Організаційного комітету Конкурсу info@sds.in.ua. Підсумки фінального туру Конкурсу підводяться не пізніше 1 червня 2013 року.

Підсумками конкурсу стане проведення міжнародної прес-конференції, міжнародної виставки дитячих робіт та нагородження переможців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top