Нагороджено переможців

У Посольстві Литовської Республіки в Україні нагороджено переможців литовсько-українського конкурсу «Дружать діти на планеті»
Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні пан Пятрас Вайтєкунас 12 червня ц.р. привітав переможців І- го Міжнародного литовсько-українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті» з України.

У нагородженні дітей-переможців конкурсу також взяли участь Юрій Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини, Сергій Глущенко, Перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України, Віталій Ткачук, директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Уляна Котлярова, т.в.о. начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України, Дайва Дапшєнє, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні, Рената Канарська, секретар Посольства Литовської Республіки в Україні, Павло Горінов, завідуючий відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

У своєї промові пан Пятрас Вайтєкунас, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні подякував учасникам конкурсу за активну участь та підкреслив, що саме з таких конкурсів зароджується справжня дружба між молодими людьми та розвивається міжнародний культурний обмін.

Юрій Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини привітав переможців конкурсу з успішною участю та заслуженим визнанням, а також зазначив, що подібні ініціативи покликані налагоджувати партнерські відносини між Україною та Литовською Республікою в сфері освіти, культури та підтримувати талановитих дітей.

Уляна Котлярова, т.в.о. начальника Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ України зазначила, що однією з номінацій конкурсу була «Я і моя безпека» і завдяки інформаційно- організаційній допомозі Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України, роботи дітей було направлено на формування свідомої позиції щодо вибору безпечної поведінки, утвердження здорового способу життя та безпеки оточуючих.

Віталій Ткачук, директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», завідуючий відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти МОНмолодьспорту привітали переможців конкурсу та розповіли, що під час його проведення учасники мали можливість розповсюдити кращий досвід з профілактики запобігання негативним проявам серед дітей, використовуючи творчі здібності, літературно-мистецькі засоби, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що мало особливо переконуючу силу та мотивацію на безпечний і здоровий спосіб життя.

Переможці конкурсу з України були нагороджені Дипломами та подарунками.

Пані Дайва Дапшєнє, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні висловила вдячність організаторам конкурсу з української сторони та вручила їм подяки від Сейму Литовської Республіки, Міністерства освіти і науки Литовської Республіки, Посольства Литовської Республіки в Україні.

Зокрема, Павло Горінов, голова Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» був нагороджений Подякою Уповноваженого Президента України з прав дитини, Сейму Литовської Республіки, Міністерства освіти і науки Литовської Республіки, Подякою Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні.

Діти-переможці подякували організаторам конкурсу та висловили бажання взяти участь у конкурсі в наступному році.

Правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” висловлює щиру вдячність меценатам за підтримку в організації та проведенні конкурсу: компанії “МТС Україна” та Віва тревел компані.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top