Завершилися регіональні етапи конкурсу

Завершилися регіональні етапи конкурсу

Завершилися регіональні етапи І-го міжнародного Литовсько-Українського конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті». На фінальний етап конкурсу надійшло 2179 робіт учнів, вихованців, студентів навчальних закладів і громадських організацій України та Литовської Республіки. Загалом у регіональних етапах конкурсу взяло участь понад 10000 учасників.

Журі конкурсу, до складу якого ввійшли представники Посольства Литовської Республіки в Україні, Адміністрації Президента України, Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Литовського центру дітей і молоді, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» до 18 травня 2012 року визначать переможців і лауреатів Міжнародного конкурсу.

У рамках проведення конкурсу та з метою ознайомлення з програмами і проектами у сфері молодіжної, освітньої, культурної політики за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні 28 квітня – 5 травня 2012 року відбудеться міжнародна поїздка до Литовської Республіки. У поїздці візьмуть участь представники структурних підрозділів у справах дітей, молоді, сім’ї та спорту, освіти і науки, охорони здоров’я, засобів масової інформації. Під час поїздки відбудуться зустрічі з представниками Вільнюського університету, Литовського центру дітей і молоді, Литовської громадської організації «Від серця до серця», Посольства України в Литовській Республіці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top