«Дружать діти на планеті!»

«Дружать діти на планеті!»

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» започатковано І-ий Міжнародний конкурс плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті!». Співорганізаторами конкурсу виступають Український державний центр позашкільної освіти, Литовський центр дітей і молоді, Литовська громадська організація «Від серця до серця», за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту, Міністерства внутрішніх справ України, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства України в Литовській Республіці, Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Конкурс проходитиме серед учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
Підсумками конкурсу у травні 2012 року стане проведення міжнародної прес-конференції, міжнародної виставки дитячих робіт та заохочувальні поїздки до Литовської Республіки і нагородження цінними подарунками переможців.
Положення про Конкурс можна завантажити тут.

За додатковою інформацією звертатись до представників Організаційного комітету з проведення конкурсу за телефонами: 044-361-56-77, 067-407-77-98, 093-304-51-65.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top