Держслужба підтримала конкурс

Держслужба підтримала конкурс

Держслужба молоді та спорту та Український державний центр позашкільної освіти приєдналися до проведення Міжнародного конкурсу «Дружать діти на планеті».

Найважливіша мета, яку має ставити перед собою держава, – це залучення молодих людей до здорового способу життя, до занять спортом, у тому числі через засоби мистецтва та творчості. Саме тому Державна служба молоді та спорту підтримує ініціативу Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» щодо організації та проведення литовсько-українського конкурсу, одним із завдань якого є формування нових цінностей для молоді як України, так і Литовської Республіки, – наголосив Сергій Глущенко, Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України. До складу співорганізаторів конкурсу увійшов Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Віталій Ткачук, директор Центру підписав відповідний лист на ім’я керівників обласних центрів позашкільної освіти з проханням провести відповідні регіональні етапи Міжнародного конкурсу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top