Визначено 100 кращих есе конкурсу

Визначено 100 кращих есе конкурсу “Я – європеєць”

Журі IV Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць” визначило 100 авторів кращих есе конкурсу 2017 року. Враховуючи велику кількість конкурсних робіт, журі конкурсу вирішило відзначити 100 авторів кращих есе. Дякуємо за активну позицію, небайдужість, неординарність і креативність. Бажаємо перемог у наступному році!

Список 100 авторів кращих есе IV Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”:

1. Гуршумова Олександра Алішівна Учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20
2. Хоменко Ярослав Іванович Учень Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов
3. Молотковська Оксана Володимирівна Учениця Середньої загальноосвітньої школи №135 м. Дніпро
4. Нікітченко Юлія Олександрівна Учениця Коростишівського НВК “Загальноосвітня школа I-II ступенів ліцей інформаційних технологій” імені Л.Х. Дарбиняна Житомирської області
5. Данович Ерік Олександрович а Учень навчального закладу: КЗО (УАЛ) ДМР
6. Казьміна Анастасія Учениця Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Донецької області
7. Штепка Анастасія Павлівна Вихованка гуртка «Юний ерудит» Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області
8. Мартиросян Карина Йосипівна Учениця Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії №27
9. Таргонська Софія Учениця Лугинської гімназії імені
В. П. Фількова Житомирської області
10. Дячук Анастасія Тарасівна Учениця Криворізької гімназії №49 Дніпропетровської області
11. Єременко Анастасія Олексіївна Учениця Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропської районної ради  Чернігівської області
12. Каляпіна Євгенія Учениця ХЗОШ №164
13. Вояківська Аліна Михайлівна Учениця Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Черкаської області
14. Андрусенко Дмитро Олександрович Учень Навчально-виховного об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – Гімназія імені Тараса Шевченка – Центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради
15. Афанасікова Єва Юріївна Учениця Добропільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 – ДНЗ» Донецької області
16. Тимченко Валерія Володимирівна Учень Бердянського муніципального ліцею Запорізької області
17. Бойченко Карина Сергїївна Учениця Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Дніпропетровської області
18. Борис Дар’я Учениця Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс»

Дніпропетровської області

19. Борисенко Анастасія Віталіївна Учениця КЗ «Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Луганської області»
20. Бородавкіна Ірина Студентка Вищого професійного училище №92 м. Сєвєродонецька
21. Бороденко Аліна

Володимирівна

Учениця Малосадівського НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ)
22. Брезгіна Софія Максимівна Учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 міста Дніпропетровської області
23. Коробов Михайло Олександрович Учень Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Запорізької області
24. Букрій Марія Володимирівна Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Жовківської районної ради Львівської області
25. Василенко Любов Учениця Криворізької загальноосвітньої школи №51
26. Васильєва Крістіна Єгорівна Учениця Запорізької гімназії № 93
27. Візіренко Ольга Юріївна Учениця Запорізької гімназії № 45
28. Вінніченко Владислава Юріївна Учениця Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради
29. Голуб Анастасія Учениця Загальноосвітньої школи № 22 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
30. Горна Аліна Олексіївна Учениця Коломійцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області
31. Гоувар Юрій Учень ЗОШ №12 з профільними класами м. Жовті води
32. Грінько Аліна Сергіївна Учениця Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Луганської області
33. Данилюк Наталія Олександрівна Учениця Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови
34. Дяченко Аліна Учениця КЗ «Орлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради  Запорізької області
35. Галан Тетяна Михайлівна Учениця Синьківського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Львівської області
36. Омельяненко Роман Русланович Учень Ладанської гімназії Прилуцької районної ради Чернігівської області
37. Главацька Юлія Сергіївна Студентка Державного навчального закладу “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування”
38. Новицька Людмила Петрівна Учениця Миколаївського економічного ліцею № 2
39. Щелконогов Олександр Олексійович Учень Енергодарської загальноосвітньої школи  I-III ступенів №7 Запорізької області
40. Донченко Ольга Костянтинівна

 

Учениця Криворізького ліцею-інтернат для сільської молоді Дніпропетровської області
41. Стужко Ілона Вікторівна Студентка Харківського коледжу

Харківської гуманітарно-педагогічної академії

42. Будайчик  Катерина

Сергіївна

Учениця Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради
43. Заставний Олег Анатолійович Учень Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького району Хмельницької області
44. Зелінська Ольга Юріївна Учениця Половецької загальної освітньої школи І – III ступенів Бердичівського району Житомирської області
45. Боєва Анастасія Учениця Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92
46. Козуб Марина Богданівна Учениця Луцького навчально-виховного комплексу № 9
47. Гріздак Тетяна Василівна Учениця Надвірнянської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Івано-Франківської  області
48. Кононенко Лев Учень Середньої загальноосвітньої школи № 45 м. Дніпро
49. Кривенюк

Анна

Юріївна

Учениця Луцького навчально-виховного комплексу №26
50. Лукасевич Володимир Володимирович Вихованець Палацу творчості учнів міста Миколаєва
51. Макогон Юлія Сергіївна Учень Троїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад»
52. Нікогосян Такуї Григорівна Вихованка Дитячого центру Корабельного району міста Миколаєва
53. Нестеренко Богдан Володимирович Учень Федорівської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області
54. Пасічник Вікторія Сергіївна Учениця Петрівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області
55. Гуркіна Марина Анатоліївна Учениця Маріупольської загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Донецької області
56. Кабанова Вікторія Леонідівна Учениця кладу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми Сумської обласної ради
57. Хмарна Ольга Миколаївна Учениця Загальноосвітньої школи №19 м. Краматорськ Донецької області
58. Романенко Катерина Олександрівна Учениця Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Чернігівської області
59. Саттаров Карім Учень  Комунального закладу освіти

«Середня загальноосвітня школа №45» ДМР

60. Сержанюк Каріна Романівна Учениця Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради Херсонської області
61. Серьогінов Олександр Олександрович Учень Луцького НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського»
62. Стулень Анна Юріївна Учениця Азовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області
63. Тимофєєв Ігор Олександрович

 

Учень Івано-Франківської спеціалізованої школа №1 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
64. Тишковець Сергій Учень Великопавлівської  спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Зіньківського району Полтавської області
65. Фесик Євгеній Сергійович Учень Криворізької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 61 Дніпропетровської області
66. Харитонова Анастасія Анатоліївна Вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості
67. Чабан Богдана Учениця Калуського НКВ  «ЗОШ I-III ст.№10 – ліцей» Івано-Франківської області
68. Чекубашева Валерія Учениця Великоновосілківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області
69. Зіненко Анна Учениця Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 Житомирської області
70. Кошель Єлизавета Володимирівна Учениця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні Сумської області
71. Слайко Анастасія Олегівна Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Ковеля Волинської області
72. Кулішенко Євген Олександрович Учень Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
73. Александрова Анна Учениця Навчально-виховного комплексу

«Художньо-естетична гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Торецької міської ради  Донецької області

74. Бойко Марина Учениця Северинівського НВК Таращанського району Київської області
75. Вітренко Анни Учениця Мереф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Харківської області
76. Козяр Крістіна Олегівна Учениця Вовчинецький ЗНВК І – ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» Козятинського району Вінницької області
77. Рокитянський Микола Васильович Учень Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17  Донецької області
78. Коваленко Микита Євгенійович Учень Люботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 Харківської області
79. Півень Дарина Учениця Харківської ЗОШ №164
80. Безденежних Карина Учениця Сутковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня
81. Лихошерсть Любов Валеріївна Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15  м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області
82. Максименко Олександра Сергіївна Учениця Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» Лиманської районної ради Одеської області
83. Ілюшкіна Валерія Серіївна Учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №66 Дніпропетровської області
84. Подоляк Богдан Вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Дніпропетровського міського дитячо-юнацького центру «Бригантина»
85. Бикова Євгенія

Валеріївна

Учениця Гімназії № 1, вихованиця Центру дитячої та юнацької творчості Миколаївської  області
86. Кесов Данило Одіссейович Учень Одеської загальноосвітньої школи № 106 І-ІІІ ступенів
87. Ластабеженко Андрій Іванович Учень Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської області
88. Вербовенко Глєб Юрійович Учень НВК «Гайсинська СЗШ – інтернат
І –ІІІ ступенів –гімназія» Вінницької області
89. Білан Вікторія Володимирівна Учениця Курісовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманського району Одеської області
90. Крахмальова Дениса Учень Білопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад №4» Сумської області
91. Баран Олександр Миколайович Учень Остерської ЗОШ I-III ступенів № 2 ім. Ю.Збанацького Козелецького району Чернігівської області
92. Воловодівська Марта Юріївна Учениця Жидачівської ЗОШ № 2 Львівської області
93. Данилишина Елеонора Едуардівна Учениця  Харківської гімназії №144
94. Тодорова Богдана Михайлівна Учениця Одеської гімназії № 9
95. Медведенко Олексій Учень Навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» -дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради
96. Бойко Людмила Вихованка Міського центру дитячої та юнацької творчості м. Івано-Франківськ
97. Якимчук Світлана Сергіївна Учениця Добронадіївської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області
98. Зиміна Дар’я Учениця Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

4 Коментарів

  1. Ярослав Хоменко коментує:

    Добрий день! Це Ярослав Хоменко, учень 8 класу Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов. Щиро дякую за відзнаку мого есе – воно увійшло в 100 кращих робіт. Чи можете Ви надіслати на мою електронну адресу підтвердження мого досягнення, щоб я показав це директору школи. Дуже дякую! Ось моя адреса: Yarik-drakon@i.ua, моб.тел. 0953212952

  2. Відділ молоді і спорту м.Жовті Води Дніпропетровської обл. коментує:

    Скажіть,чи буде якась відзнака (грамота) даним учасникам, які увійшли в 100?

  3. Алла Гейдел коментує:

    Надішліть , будь ласка відзнаку учаснику, що увійшов в 100 кращи робіт. Стужко Ілони з Харкова

Написати відповідь до gorinov Скасувати відповідь

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Top