Журі IV Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць” визначило 100 авторів кращих есе конкурсу 2017 року. Враховуючи велику кількість конкурсних робіт, журі конкурсу вирішило відзначити 100 авторів кращих есе. Дякуємо за активну позицію, небайдужість, неординарність і креативність. Бажаємо перемог у наступному році!
Список 100 авторів кращих есе IV Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”:
1. | Гуршумова Олександра Алішівна | Учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 |
2. | Хоменко Ярослав Іванович | Учень Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов |
3. | Молотковська Оксана Володимирівна | Учениця Середньої загальноосвітньої школи №135 м. Дніпро |
4. | Нікітченко Юлія Олександрівна | Учениця Коростишівського НВК “Загальноосвітня школа I-II ступенів ліцей інформаційних технологій” імені Л.Х. Дарбиняна Житомирської області |
5. | Данович Ерік Олександрович а | Учень навчального закладу: КЗО (УАЛ) ДМР |
6. | Казьміна Анастасія | Учениця Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Донецької області |
7. | Штепка Анастасія Павлівна | Вихованка гуртка «Юний ерудит» Зачепилівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Харківської області |
8. | Мартиросян Карина Йосипівна | Учениця Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії №27 |
9. | Таргонська Софія | Учениця Лугинської гімназії імені В. П. Фількова Житомирської області |
10. | Дячук Анастасія Тарасівна | Учениця Криворізької гімназії №49 Дніпропетровської області |
11. | Єременко Анастасія Олексіївна | Учениця Нехаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропської районної ради Чернігівської області |
12. | Каляпіна Євгенія | Учениця ХЗОШ №164 |
13. | Вояківська Аліна Михайлівна | Учениця Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Черкаської області |
14. | Андрусенко Дмитро Олександрович | Учень Навчально-виховного об’єднання «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – Гімназія імені Тараса Шевченка – Центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради |
15. | Афанасікова Єва Юріївна | Учениця Добропільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 – ДНЗ» Донецької області |
16. | Тимченко Валерія Володимирівна | Учень Бердянського муніципального ліцею Запорізької області |
17. | Бойченко Карина Сергїївна | Учениця Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Дніпропетровської області |
18. | Борис Дар’я | Учениця Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс»
Дніпропетровської області |
19. | Борисенко Анастасія Віталіївна | Учениця КЗ «Лисичанська спеціалізована школа I-III ступенів №27 Луганської області» |
20. | Бородавкіна Ірина | Студентка Вищого професійного училище №92 м. Сєвєродонецька |
21. | Бороденко Аліна
Володимирівна |
Учениця Малосадівського НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ) |
22. | Брезгіна Софія Максимівна | Учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 міста Дніпропетровської області |
23. | Коробов Михайло Олександрович | Учень Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Запорізької області |
24. | Букрій Марія Володимирівна | Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Жовківської районної ради Львівської області |
25. | Василенко Любов | Учениця Криворізької загальноосвітньої школи №51 |
26. | Васильєва Крістіна Єгорівна | Учениця Запорізької гімназії № 93 |
27. | Візіренко Ольга Юріївна | Учениця Запорізької гімназії № 45 |
28. | Вінніченко Владислава Юріївна | Учениця Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради |
29. | Голуб Анастасія | Учениця Загальноосвітньої школи № 22 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області |
30. | Горна Аліна Олексіївна | Учениця Коломійцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Носівської районної ради Чернігівської області |
31. | Гоувар Юрій | Учень ЗОШ №12 з профільними класами м. Жовті води |
32. | Грінько Аліна Сергіївна | Учениця Сватівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Луганської області |
33. | Данилюк Наталія Олександрівна | Учениця Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови |
34. | Дяченко Аліна | Учениця КЗ «Орлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області |
35. | Галан Тетяна Михайлівна | Учениця Синьківського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Львівської області |
36. | Омельяненко Роман Русланович | Учень Ладанської гімназії Прилуцької районної ради Чернігівської області |
37. | Главацька Юлія Сергіївна | Студентка Державного навчального закладу “Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування” |
38. | Новицька Людмила Петрівна | Учениця Миколаївського економічного ліцею № 2 |
39. | Щелконогов Олександр Олексійович | Учень Енергодарської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Запорізької області |
40. | Донченко Ольга Костянтинівна
|
Учениця Криворізького ліцею-інтернат для сільської молоді Дніпропетровської області |
41. | Стужко Ілона Вікторівна | Студентка Харківського коледжу
Харківської гуманітарно-педагогічної академії |
42. | Будайчик Катерина
Сергіївна |
Учениця Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради |
43. | Заставний Олег Анатолійович | Учень Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чемеровецького району Хмельницької області |
44. | Зелінська Ольга Юріївна | Учениця Половецької загальної освітньої школи І – III ступенів Бердичівського району Житомирської області |
45. | Боєва Анастасія | Учениця Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 92 |
46. | Козуб Марина Богданівна | Учениця Луцького навчально-виховного комплексу № 9 |
47. | Гріздак Тетяна Василівна | Учениця Надвірнянської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області |
48. | Кононенко Лев | Учень Середньої загальноосвітньої школи № 45 м. Дніпро |
49. | Кривенюк
Анна Юріївна |
Учениця Луцького навчально-виховного комплексу №26 |
50. | Лукасевич Володимир Володимирович | Вихованець Палацу творчості учнів міста Миколаєва |
51. | Макогон Юлія Сергіївна | Учень Троїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» |
52. | Нікогосян Такуї Григорівна | Вихованка Дитячого центру Корабельного району міста Миколаєва |
53. | Нестеренко Богдан Володимирович | Учень Федорівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області |
54. | Пасічник Вікторія Сергіївна | Учениця Петрівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області |
55. | Гуркіна Марина Анатоліївна | Учениця Маріупольської загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Донецької області |
56. | Кабанова Вікторія Леонідівна | Учениця кладу Глухівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів ім. М.І. Жужоми Сумської обласної ради |
57. | Хмарна Ольга Миколаївна | Учениця Загальноосвітньої школи №19 м. Краматорськ Донецької області |
58. | Романенко Катерина Олександрівна | Учениця Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Чернігівської області |
59. | Саттаров Карім | Учень Комунального закладу освіти
«Середня загальноосвітня школа №45» ДМР |
60. | Сержанюк Каріна Романівна | Учениця Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради Херсонської області |
61. | Серьогінов Олександр Олександрович | Учень Луцького НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» |
62. | Стулень Анна Юріївна | Учениця Азовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Якимівського району Запорізької області |
63. | Тимофєєв Ігор Олександрович
|
Учень Івано-Франківської спеціалізованої школа №1 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови |
64. | Тишковець Сергій | Учень Великопавлівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Зіньківського району Полтавської області |
65. | Фесик Євгеній Сергійович | Учень Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 61 Дніпропетровської області |
66. | Харитонова Анастасія Анатоліївна | Вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості |
67. | Чабан Богдана | Учениця Калуського НКВ «ЗОШ I-III ст.№10 – ліцей» Івано-Франківської області |
68. | Чекубашева Валерія | Учениця Великоновосілківської гімназії з загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області |
69. | Зіненко Анна | Учениця Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Житомирської області |
70. | Кошель Єлизавета Володимирівна | Учениця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 імені Остапа Вишні Сумської області |
71. | Слайко Анастасія Олегівна | Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Ковеля Волинської області |
72. | Кулішенко Євген Олександрович | Учень Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва |
73. | Александрова Анна | Учениця Навчально-виховного комплексу
«Художньо-естетична гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Торецької міської ради Донецької області |
74. | Бойко Марина | Учениця Северинівського НВК Таращанського району Київської області |
75. | Вітренко Анни | Учениця Мереф’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Харківської області |
76. | Козяр Крістіна Олегівна | Учениця Вовчинецький ЗНВК І – ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок» Козятинського району Вінницької області |
77. | Рокитянський Микола Васильович | Учень Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Донецької області |
78. | Коваленко Микита Євгенійович | Учень Люботинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» № 2 Харківської області |
79. | Півень Дарина | Учениця Харківської ЗОШ №164 |
80. | Безденежних Карина | Учениця Сутковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Лабаня |
81. | Лихошерсть Любов Валеріївна | Учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 м. Кам’янця-Подільського Хмельницької області |
82. | Максименко Олександра Сергіївна | Учениця Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей» Лиманської районної ради Одеської області |
83. | Ілюшкіна Валерія Серіївна | Учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №66 Дніпропетровської області |
84. | Подоляк Богдан | Вихованець гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Дніпропетровського міського дитячо-юнацького центру «Бригантина» |
85. | Бикова Євгенія
Валеріївна |
Учениця Гімназії № 1, вихованиця Центру дитячої та юнацької творчості Миколаївської області |
86. | Кесов Данило Одіссейович | Учень Одеської загальноосвітньої школи № 106 І-ІІІ ступенів |
87. | Ластабеженко Андрій Іванович | Учень Великоандрусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кіровоградської області |
88. | Вербовенко Глєб Юрійович | Учень НВК «Гайсинська СЗШ – інтернат І –ІІІ ступенів –гімназія» Вінницької області |
89. | Білан Вікторія Володимирівна | Учениця Курісовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманського району Одеської області |
90. | Крахмальова Дениса | Учень Білопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад №4» Сумської області |
91. | Баран Олександр Миколайович | Учень Остерської ЗОШ I-III ступенів № 2 ім. Ю.Збанацького Козелецького району Чернігівської області |
92. | Воловодівська Марта Юріївна | Учениця Жидачівської ЗОШ № 2 Львівської області |
93. | Данилишина Елеонора Едуардівна | Учениця Харківської гімназії №144 |
94. | Тодорова Богдана Михайлівна | Учениця Одеської гімназії № 9 |
95. | Медведенко Олексій | Учень Навчально виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» -дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради |
96. | Бойко Людмила | Вихованка Міського центру дитячої та юнацької творчості м. Івано-Франківськ |
97. | Якимчук Світлана Сергіївна | Учениця Добронадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області |
98. | Зиміна Дар’я | Учениця Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 |
Опубліковано у п’ятниця, Квітень 14th, 2017 at 17:15
Теги: конкурс есе, Серце до серця, творчість, Я європеєць
Опубліковано в: Новини
Добрий день! Це Ярослав Хоменко, учень 8 класу Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов. Щиро дякую за відзнаку мого есе – воно увійшло в 100 кращих робіт. Чи можете Ви надіслати на мою електронну адресу підтвердження мого досягнення, щоб я показав це директору школи. Дуже дякую! Ось моя адреса: Yarik-drakon@i.ua, моб.тел. 0953212952
Скажіть,чи буде якась відзнака (грамота) даним учасникам, які увійшли в 100?
Якщо тільки в електронному варіанті
Надішліть , будь ласка відзнаку учаснику, що увійшов в 100 кращи робіт. Стужко Ілони з Харкова
Вкажить,будь ласка, де можна ознайомитися з роботами переможців конкурсу? Я – вчитель і керівник шкільного Євроклубу.